KOTÁNYI Biologische Frambozen Balsamico Appelazijn, 0,50 L

Fruitig-aromatische smaak

€ 12,99

(€ 25,98 / L, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 0,50 L

Nog 2 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 02. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Gemaakt van gefermenteerde, regionale appelsoorten
  • Verfijnd met het sap van regionale frambozen
  • Perfect voor wild- en lamsgerechten

Vaak samen gekocht met LaSelva Biologische Olijfolie met Citroen, 250 ml

KOTÁNYI Biologische Frambozen Balsamico Appelazijn, 0,50 L € 12,99 (€ 25,98 / L)
LaSelva Biologische Olijfolie met Citroen, 250 ml € 11,19 (€ 44,76 / L)
Totaalprijs: € 24,18
Beschrijving

Smaak:
Fruitig-aromatische smaak

Gebruik:
Witlof, radicchio, witlofsalade, wild- en lamsvleesgerechten, sauzen en frambozendesserts

Art. nr.: XKY-KO-610701
Inhoud: 0,50 L
EAN: 9001414061077
Producentnummer: 610701
Merken: KOTÁNYI
Ingrediënten

appelciderazijn[1], appelsap geconcentreerd[1], 5 % Frambozensap geconcentreerd[1]

  1. uit gecontroleerde biologische landbouw
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Kotányi GmbH, Johann Galler Straße 11, 2120, Wolkersdorf im Weinviertel, Oostenrijk, www.kotanyi.com/at/de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KOTÁNYI Biologische Frambozen Balsamico Appelazijn

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder