Ketofabrik Kokos Chocoladereep, 1 reep
Suikerarm is ook heerlijk
€ 1,59
(Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- 1 g suiker per reep
- Alternatief met verlaagd suikergehalte
- 3,6 g netto koolhydraten per reep
Beschrijving
Voor degenen die van zoete verleidingen houden maar tegelijkertijd hun suikergehalte willen verlagen, zijn de chocoladerepen van Ketofabrik de perfecte optie. Met slechts één gram suiker per reep zijn ze 90% minder zoet dan gewone repen en hebben ze slechts 3,6 g netto koolhydraten per reep - een perfecte traktatie speciaal ontworpen voor keto liefhebbers. Deze in Oostenrijk gemaakte snacks zijn een traktatie waar je gewoon keer op keer van kunt genieten - zonder schuldgevoel!
| Art. nr.: | AKF-10102 |
|---|---|
| Inhoud: | 1 stuk |
| EAN: | 9120107220017 |
| Producentnummer: | 10102 |
| Merken: | Ketofabrik |
Ingrediënten
34 % kokosnoot vlokken, vulstof (polydextrose), 25 % melkchocolade (zoetstof (Maltitol), cacaoboter, melkpoeder, Cacaomassa, emulgator (soja lecithine), natürliches Vanille-Aroma), bevochtiger (glycerine), 7 % Mandeln, Zout, aroma, antioxidatiemiddel (extracten met een hoog tocoferolgehalte)
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per portie (35 g) |
|---|---|
| Energie | 699 / 167 kj / kcal |
| Vet | 12 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 8,8 g |
| Koolhydraten | 11 g |
| waarvan Suiker | 1 g |
| waarvan meerwaardige alcoholen | 7,4 g |
| Vezels | 8,8 g |
| Eiwitten | 1,9 g |
| Zout | 0,12 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ketofabrik GmbH, Handelszentrum 16, 5101, Bergheim bei Salzburg, Oostenrijk |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Ketofabrik Kokos Chocoladereep
| 5 Sterren | | 1 | (50%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 1 | (50%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
2 beoordelingen
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten