Bakingrediënten, keukenhulpjes en meer voor de kerstbakkerij

Wat zou Kerstmis zijn zonder koekjes, koekjes, peperkoek, panettone, fruitcake, enz.? Zeker maar half zo mooi, denken we. Daarom hebben we een grote keuze aan producten voor je kerst-bakgerechten: praktische keukengadgets en vormpjes, speciale meelsoorten, typische kerstkruiden en andere bakingrediënten, praktische bakmixen, kant-en-klaar gebak en meer.

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Kerstbakkerij: 1 - 30 van 130 artikelen

STAUD‘S Biologische Abrikozenjam

STAUD‘S Biologische Abrikozenjam, 250 g

  • Gezoet met Oostenrijkse bietsuiker
  • Hoog fruitgehalte
  • Volledig biologisch
€ 5,75 € 6,39 (€ 23,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Darbo Natuurlijke Rozen-Abrikozenjam Extra

Darbo Natuurlijke Rozen-​Abrikozenjam Extra, 450 g

  • 50% fruitgehalte
  • Aromatische zeldzaamheid
  • Populaire soort
€ 4,45 € 4,99 (€ 9,89 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Natuurlijke Bramen- en Zwarte Bessenjam Extra

Darbo Natuurlijke Bramen-​ en Zwarte Bessenjam Extra, 450 g

  • Fijn gezeefd
  • 50% fruit
  • Zorgvuldig verwerkt
€ 4,45 € 4,99 (€ 9,89 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Darbo Natuurlijke Rode Bessenjam Extra

Darbo Natuurlijke Rode Bessenjam Extra, 450 g

  • Gezeefd en vrij van zaden
  • Fruitig en pittig
  • Ook geschikt om te bakken
€ 4,45 € 4,99 (€ 9,89 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Sonnentor Biologische Ceylon Kaneel, gemalen

Sonnentor Biologische Ceylon Kaneel, gemalen, 40 g

  • Zoete en milde smaak
  • Verse kruiden
  • Veelzijdig in gebruik
€ 2,33 € 2,59 (€ 58,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Sonnentor Biologische Kruidnagel

Sonnentor Biologische Kruidnagel, Heel (35 g)

  • Intense smaak
  • Veelzijdig in gebruik
  • Onderdel van de vijfkruidenpoeder
€ 3,05 € 3,39 (€ 87,14 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Manner Chocolade Knopen

Manner Chocolade Knopen, 180 g

  • Bijzonder zacht
  • Volgens traditioneel recept
  • Met pure chocolade
€ 4,49 € 4,99 (€ 24,94 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

STAUD‘S Biologische Aardbeienjam

STAUD‘S Biologische Aardbeienjam, 250 g

  • Van puur biologische landbouw
  • Gemaakt met het beste recept
€ 5,75 € 6,39 (€ 23,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Wiener Zucker Poedersuiker

Wiener Zucker Poedersuiker, 400 g

  • Extra fijne suiker
  • Voor bakken en decoreren
  • Perfect voor glazuren
€ 1,33 € 1,49 (€ 3,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Gedeeltelijk Ontoliede Biologische Amandelmeel

Ölmühle Solling Gedeeltelijk Ontoliede Biologische Amandelmeel, 500 g

  • Ideaal voor het bakken van koekjes
  • Gemaakt van ongebrande amandelen
  • Bevat ongeveer 12% amandelolie
€ 11,61 € 12,99 (€ 23,22 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Sonnentor Biologisch vanillepoeder, gemalen

Sonnentor Biologisch vanillepoeder, gemalen, 10 g

  • Echte vanille
  • Bloemige noot
  • Zoete en romige smaak
€ 13,41 € 14,99 (€ 1.341,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Manner Weinbeisser Koekjes

Manner Weinbeisser Koekjes, 180 g

  • Knapperige peperkoek
  • Bedekt met glazuur
  • Zonder conserveermiddelen
€ 2,37 € 2,69 (€ 13,17 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Zotter Schokoladen Biologische Gloeilampen Mix

Zotter Schokoladen Biologische Gloeilampen Mix, 130 g

  • 6 verschillende soorten
  • Natuurlijke kleur van bessen
  • Veelzijdig
€ 6,29 € 6,99 (€ 48,38 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Cosmoveda Bio Fijngemalen Kruidnagel

Cosmoveda Bio Fijngemalen Kruidnagel, 80 g

  • Krachtig & zuinig
  • Voor een bijzondere smaaknuance
€ 8,99 € 9,99 (€ 112,38 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Manner Belvedere mix

Manner Belvedere mix, 400 g

  • Klassieke selectie
  • Geassorteerde koekjes
  • Met Napolitaanse snitten
€ 5,39 € 5,99 (€ 13,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Cosmoveda Bio Hele Ceylon Kaneel

Cosmoveda Bio Hele Ceylon Kaneel, 10 stuks

  • Populair ingrediënt voor gebak & desserts
  • Past in glühwein, punch, likeur & thee
  • Herkomst: Sri Lanka
€ 8,09 € 8,99 (€ 0,81 / st.)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Wiener Zucker Baksuiker

Wiener Zucker Baksuiker, 1 kg

  • Ideaal voor luchtig gebak
  • Goed mengbaar
  • Gemakkelijk oplosbaar
€ 3,23 € 3,59 (€ 3,23 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Sonnentor Biologische Peperkoekkruiden

Sonnentor Biologische Peperkoekkruiden, 40 g

  • Veelzijdig in gebruik
  • Warm aroma
  • Met heerlijke kaneel
€ 2,88 € 3,29 (€ 72,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Manner Chocolade Glazuur

Manner Chocolade Glazuur, 200 g

  • Mooie glans
  • Blijf soepel
  • Geweldige chocoladesmaak
€ 4,49 € 4,99 (€ 22,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Sonnentor Biologische Kardemom

Sonnentor Biologische Kardemom, 50 g, gemalen

  • Derde duurste specerij ter wereld
  • Bloemig-zoete smaak
  • Fijne peperige scherpte
€ 6,74 € 7,49 (€ 134,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Aardbeien Vruchtenspread - Limited Edition

STAUD‘S Aardbeien Vruchtenspread -​ Limited Edition, 250 g

  • Aromatisch en intens fruitig
  • Ideaal voor aardbeienfans
  • Uit de noordelijke regio Weinviertel
€ 6,13 € 6,89 (€ 24,52 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

folkroll Kerst rendier deegroller

folkroll Kerst rendier deegroller, Groot

  • Heel gemakkelijk in gebruik
  • Uitgebreide lasergravure
  • Handgemaakt in Europa
€ 16,47 € 32,99

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Sonnentor Biologische "Ceylon" Kaneelstokjes

Sonnentor Biologische "Ceylon" Kaneelstokjes, 18 g

  • Klassieker tijdens de kerstperiode
  • Zeer decoratief
  • Licht oranje accent
€ 2,87 € 3,19 (€ 159,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Manner Punch Glazuur

Manner Punch Glazuur, 200 g

  • Typische roze kleur
  • Korte droogtijd
  • Glanzend oppervlak
€ 3,14 € 3,49 (€ 15,70 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Manner Pure Couverture

Manner Pure Couverture, 200 g

  • Uit onze eigen productie
  • Voor glazuren, desserts & meer
  • In gesloten gerecyclede verpakking
€ 6,29 € 6,99 (€ 31,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ankerkraut Biscuit Kruiden

Ankerkraut Biscuit Kruiden, 60 g

  • Ideaal voor shortbread
  • Brengt je in de kerststemming
€ 5,39 € 5,99 (€ 89,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Sonnentor Biologische Steranijs

Sonnentor Biologische Steranijs, 25 g

  • Zeer decoratief
  • Zoet aroma
  • Ideaal voor cakes en compotes
€ 2,96 € 3,29 (€ 118,40 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Biologische Rode Aalbessen – Fijn Gezeefd

STAUD‘S Biologische Rode Aalbessen – Fijn Gezeefd, 250 g

  • Licht zuur
  • Perfect om te bakken
€ 5,75 € 6,39 (€ 23,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Obsthof Christandl Abrikozen Vruchtenspread

Obsthof Christandl Abrikozen Vruchtenspread, 290 g

  • Gemaakt van volledig rijp fruit
  • Zachte verwerking
€ 3,69 € 4,19 (€ 12,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ankerkraut Gemberbroodkruiden

Ankerkraut Gemberbroodkruiden, 60 g

  • Zoete en delicate smaak
  • Ideaal voor taarten of koekjes
€ 5,39 € 5,99 (€ 89,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober