Kastner Peperkoekmix, 300 g

Eindeloze variatie voor jong en oud

€ 4,99

(€ 16,63 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 300 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Traditioneel recept
  • Gevarieerde mix
  • Perfect om te delen en cadeau te doen

Vaak samen gekocht met Manner Weinbeisser Koekjes, 180 g

Kastner Peperkoekmix, 300 g € 4,99 (€ 16,63 / kg)
Manner Weinbeisser Koekjes, 180 g € 2,69 (€ 14,94 / kg)
Totaalprijs: € 7,68
Beschrijving

Deze fijne peperkoekmix brengt verschillende klassiekers uit de traditionele peperkoekbakkerij samen. Van varianten met een fluweelzacht chocoladelaagje en een krokant in chocolade gedoopte onderkant tot kleurrijk bestrooide en mooi versierde exemplaren: elk stukje heeft zijn eigen karakter. Het smeuïge deeg en de zorgvuldig gekozen kerstkruiden zorgen voor de karakteristieke smaak. Perfect om tijdens gezellige winterdagen samen met familie en vrienden van te genieten bij een warme kop thee.

Art. nr.: UNI-876272
Inhoud: 300 g
EAN: 9001734004143
Producentnummer: 876272
Merken: Kastner
Kan sporen bevatten van: G - melk, H - noten, N - sesamzaad
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Ingrediënten

tarwebloem, glucose-fructosestroop, Zartbitterschokolade (Cacaomassa, suiker, cacaoboter, emulgator (sojalecithine)), vanille-extract, suiker, honing, Aranzini (Orangenschale, glucose-fructosestroop, suiker, Acidifier: citroenzuur), Haselnüsse, persipan (abrikozenpitten, suiker, invertsuikersiroop, aardappelzetmeel), Pruimen, Kruiden, gekleurde suiker (suiker, Zetmeel (van tarwe/maïs)), Glukosesirup, bietensapconcentraat, spinazie poeder, kleurstof (Curcumine), Karamelsiroop (glucose-fructosestroop, suiker), Aprikosen, vijgen, aardappelzetmeel, Heel Eipoeder, Maltodextrin, zonnebloemolie, Cacaopoeder, aroma, bevochtiger (Sorbit), rijsmiddel (ammonium bicarbonaat), natriumcarbonaat (E500), kaliumcarbonaat, zuurteregelaar (Acidum Lacticum (melkzuur))

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 1549 / 370 kj / kcal
Vet 2 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 4,1 g
Koolhydraten 67 g
  waarvan Suiker 39 g
Eiwitten 5,6 g
Zout 0,32 g
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Franz Kastner GmbH, Lebzelterstraße 243, 4190, Bad Leonfelden, Oostenrijk, office@kastner-austria.at, www.kastner-austria.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Kastner Peperkoekmix

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder