Jordan Olivenöl

Een van de beste olijfolies ter wereld

De familie Jordan produceert sinds 1989 olijfolie op het eiland Lesbos. De olie wordt eerlijk geproduceerd door partnerschappen met Griekse vrienden en zakenpartners. De familie Jordan is ook betrokken bij maatschappelijke betrokkenheid, en ondersteunt verschillende hulpprojecten in Griekenland en Duitsland.

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Certificeringen Soort voeding
Filters

Jordan Olivenöl: 12 artikelen

Jordan extra olijfolie

Jordan Olivenöl Jordan extra olijfolie, 1 L

  • Hoge kwaliteit
  • Natuurlijke verwerking
  • Unieke smaak
€ 24,99 (€ 24,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Jordan Biologische Extra Vierge Olijfolie

Jordan Olivenöl Jordan Biologische Extra Vierge Olijfolie, 500 ml

  • Pittige smaak
  • Gecertificeerd biologisch
  • Wild karakter
€ 16,99 (€ 33,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Kalamata Olijven Zonder Pit - 200g Uitgelekt Gewicht

Jordan Olivenöl Kalamata Olijven Zonder Pit -​ 200g Uitgelekt Gewicht, 360 g

  • Intens fruitig & licht bitter
  • Gefermenteerd in pekel
  • Voor salades, pizza, pasta & snacks
€ 5,99 (€ 29,95 / kg Uitlekgewicht)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Jordan Olivenöl Vijgensalami - Gerookte Paprika

Jordan Olivenöl Vijgensalami -​ Gerookte Paprika, 180 g

  • Veganistisch tussendoortje
  • Gemaakt van gedroogde vijgen
  • Verfijnd met paprika, kaneel & peper
€ 7,59 € 7,99 (€ 42,17 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Jordan Olivenöl Bambatsa - Extra Vierige Olijfolie

Jordan Olivenöl Bambatsa -​ Extra Vierige Olijfolie, 500 ml

  • Sterke smaak
  • Met een lichte kruidigheid
  • Ideaal voor raffinage
€ 19,99 (€ 39,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Balsamicoazijn - 3 Jaar Gerijpt

Jordan Olivenöl Biologische Balsamicoazijn -​ 3 Jaar Gerijpt, 250 ml

  • Ideaal voor vinaigrette dressings
  • Aangename zuurgraad met evenwichtige zoetheid
  • Bevat geen sulfieten
€ 12,99 (€ 51,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Jordan Olivenöl Biologische Witte Balsamicoazijn

Jordan Olivenöl Biologische Witte Balsamicoazijn, 250 ml

  • Verfijnde fruitigheid
  • Uitgebalanceerde zoetheid
  • Subtiele zuurgraad
€ 12,99 (€ 51,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Chalkidiki Olijven - Zonder Pit - 185g Uitgelekt Gewicht

Jordan Olivenöl Chalkidiki Olijven -​ Zonder Pit -​ 185g Uitgelekt Gewicht, 370 g

  • Groot en vlezig
  • Milde, licht peperige smaak
  • Met de hand geoogst
€ 5,99 (€ 32,38 / kg Uitlekgewicht)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Jordan Olivenöl Honing - Tijm en Wilde bloemen

Jordan Olivenöl Honing -​ Tijm en Wilde bloemen, 250 g

  • Intense smaak
  • 100 % natuurlijk
  • Traditioneel geproduceerd
€ 7,99 (€ 31,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Lesbos Olijven - Pitloos, 185g Uitgelekt Gewicht

Jordan Olivenöl Lesbos Olijven -​ Pitloos, 185g Uitgelekt Gewicht, 370 g

  • Fruitig, licht bitter
  • Met milde kruidigheid
  • In natuurlijke pekel
€ 7,99 (€ 21,59 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Jordan Olivenöl Biologische Witte Wijnazijn

Jordan Olivenöl Biologische Witte Wijnazijn, 250 ml

  • Hoge zuurgraad
  • Met fijne, fruitige smaken
  • Vrij van additieven
€ 5,99 (€ 23,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Jordan Olivenöl Original - Biologische Rode Wijnazijn

Jordan Olivenöl Original -​ Biologische Rode Wijnazijn, 250 ml

  • Hoge zuurgraad
  • Fruitige pruimensmaak
  • Voor salades, sauzen & cocktails
€ 5,99 (€ 23,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober