ITALIANAVERA MARINARA Tomatensaus, 280 g
Een echte klassieker uit Italië
€ 6,89
(€ 24,61 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Fijnste tomatensaus
- Met oregano & knoflook
- Zonder kleurstoffen & conserveringsmiddelen
Beschrijving
Deze marinara saus, verrijkt met wilde oregano, is een absolute must voor fijnproevers:
De saus bevat geen tomatenpuree, suiker, kleurstoffen of conserveringsmiddelen. In plaats daarvan wordt hij zorgvuldig gemaakt met verse ingrediënten om de authentieke smaak van de beste tomaten te behouden.
Gebruik:
De sugo is gebruiksklaar en dus direct klaar voor gebruik in verschillende gerechten. Het is perfect voor het verrijken van pastagerechten en voegt een smakelijke tintje toe aan elk bord.
Daarnaast is het de ideale saus voor zelfgemaakte pizza's, waar het de eenvoudige smaak van het deeg versterkt en tot perfectie brengt. Ook lekker om vleesgerechten mee op smaak te brengen voor een heerlijk mediterraan tintje.
| Art. nr.: | XDK-IM-AD0026 |
|---|---|
| Inhoud: | 280 g |
| EAN: | 8051513030055 |
| Producentnummer: | AD0026 |
| Merken: | ITALIANAVERA |
| Oorsprong: | Italië |
| Bewaarinstructies: | Na opening koelen en binnen enkele dagen consumeren, Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder conserveringsmiddelen, Zonder kleurstoffen |
| Herkomst van de grondstof: | Italië |
Ingrediënten
95,43 % tomaten, 1,82 % knoflook, 1,7 % olie, 0,57 % Zout, 0,36 % Peterselie, 0,12 % oregano
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 197 / 47 kj / kcal |
| Vet | 2,8 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,5 g |
| Koolhydraten | 3,4 g |
| waarvan Suiker | 0 g |
| Vezels | 1 g |
| Eiwitten | 1,5 g |
| Zout | 0,73 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | ITALIANAVERA S.R.L., Via Siniscalchi, 62, 84014, Nocera Inferiore, Italië, www.italianaverafood.com |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor ITALIANAVERA MARINARA Tomatensaus
Uit ons magazine:
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- Een topper op alle feesten: huisgemaakte kroketten uit Cádiz
- Vier recepten voor de herfstkeuken
- Receptidee: blauwbrood op Italiaanse wijze
- Chutney - Een smaakvolle smaakmaker voor een verscheidenheid aan gerechten
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.850 producten