Herbaria Biologische Kruidenmix voor Pizza en Pasta, Kruidenstrooier, 50 g

Italiaanse mix

€ 4,49 € 4,99 -10%

(€ 89,80 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: Kruidenstrooier, 50 g

Op voorraad vanaf 16. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op woensdag, 21. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Heerlijk kruidenzout
  • Met tomaat en pepervlokken
  • Gemaakt door topchef Konrad Geiger

Vaak samen gekocht met Herbaria Biologische Querbeet, 90 g

Herbaria Biologische Kruidenmix voor Pizza en Pasta, Kruidenstrooier, 50 g € 4,49 (€ 89,80 / kg)
Herbaria Biologische Querbeet, 90 g € 6,29 (€ 69,89 / kg)
Totaalprijs: € 10,78
Beschrijving

Kruidenmix met zout voor pizza's en Italiaanse pastagerechten. Gemaakt door topchef Konrad Geiger.

Tip: strooi over je gerecht of maal in een molen, en klaar!

Art. nr.: HK-05004701
Inhoud: 50 g
EAN: 4021269137043
Producentnummer: 05004701
Merken: Herbaria
Certificeringen: Austria Bio Garantie, Bio Siegel, EU / niet-EU biologisch label
Soort voeding: veganistisch, vegetarisch
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren, Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Eigenschappen: Zonder kunstmatige smaakstoffen, Zonder kunstmatige kleurstoffen, Zonder conserveringsmiddelen, Zonder smaakversterkers, Zonder toevoegingsmiddelen
Ingrediënten

Steenzout, zwarte peper[1], tomatenvlokken[1] (tomatenpulpconcentraat[1], maïszetmeel[1]), paprika[1], knoflook[1], Thymian[1], oregano[1], Peterselie[1]

  1. uit gecontroleerde biologische teelt

Kan sporen bevatten van gluten, pinda's, amandelen, selderij, mosterd en sesam.

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Herbaria Kräuterparadies GmbH, Kirchdorfer Str. 14a, 83052, Bruckmühl, Duitsland, www.herbaria.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Herbaria Biologische Kruidenmix voor Pizza en Pasta

3 recensies in andere talen

4,1 van 5 sterren
5 Sterren
5 (50%)
4 Sterren
1 (10%)
3 Sterren
4 (40%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

10 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 3 recensies in een andere talen.