Haribo Happy Cola, 100 g
De populaire drank in gummy-vorm
€ 1,29
(€ 12,90 / kg, Incl. 9% BTW
Variant:
Kenmerken & Voordelen
- Geweldige colasmaak
- Zachte fruitgom
- Leuke Cola fles vormpjes
Beschrijving
Vooral populair bij kinderen maar ook bij volwassenen: de zachte Happy Cola gummies in retro colafles vorm! Geniet van de typische colasmaak maar zonder cafeïne.
Ingrediënten
Glukosesirup, suiker, gelatine, dextrose, zuurteregelaar (citroenzuur (E330)), karamelsiroop, aroma, zonnebloemolie, coating (bijenwas wit, bijenwas geel)
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1436 / 343 kj / kcal |
| Vet | <0,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,1 g |
| Koolhydraten | 77 g |
| waarvan Suiker | 46 g |
| Eiwitten | 6,9 g |
| Zout | 0,07 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | HARIBO Austria GmbH & Co. KG, Industriezeile 68, 4020, Linz, Oostenrijk, www.haribo.com/de-at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Haribo Happy Cola
2,0 van 5 sterren
| 5 Sterren | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 1 | (100%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
1 Beoordeling
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.900 producten