Greenomic Tartufo Dolce, 1 kg
Een genot dat smelt in de mond
€ 59,99
(€ 59,99 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Glutenvrij
- Zwarte chocolade
- Met knapperige hazelnoten
Beschrijving
De zoete pralines van Greenomic zijn een genot gemaakt van de fijnste pure chocolade verrijkt met krokante stukjes hazelnoot. Tartufo Dolce is glutenvrij en gemaakt van de fijnste pure chocolade, verfijnd met krokante stukjes hazelnoot.
Inhoud: 72 - 75 stuks
Ingrediënten
pure chocolade (suiker, Cacaomassa, cacaoboter), sojalecithinen (E322)[1], vanille smaak, 41 % hazelnoten (hazelnoten, hazelnootpasta), suiker, Cacaopoeder
- Emulgatoren
Kan sporen van noten en melk bevatten.
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2252 / 538 kj / kcal |
| Vet | 32,11 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 15,1 g |
| Koolhydraten | 49,27 g |
| waarvan Suiker | 42,11 g |
| Eiwitten | 10,56 g |
| Zout | 0,16 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Greenomic Delikatessen GmbH & Co. KG, Kornblumenweg 8 , 73730, Esslingen, Duitsland, www.greenomic.de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Greenomic Tartufo Dolce
1 recensie in een andere taal
| 5 Sterren | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 1 | (100%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
1 Beoordeling
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.500 producten