Greenomic Rose Lunghi Bucati, 500 g
Recept zonder ei
€ 8,59
(€ 17,18 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Gemaakt van griesmeel van harde tarwe
- Traditioneel gemaakt
- "Al bronzo" methode
Beschrijving
Origineel verpakte Fusilli Lunghi Bucati, gemaakt van griesmeel van harde tarwe en volgens de traditionele bronsmethode "al bronzo" in Umbrië. Het recept bevat geen eieren.
Ingrediënten
griesmeel van harde tarwe
Kan sporen bevatten van soja en mosterd.
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1491 / 356 kj / kcal |
| Vet | 1,3 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,2 g |
| Koolhydraten | 73 g |
| waarvan Suiker | 3,3 g |
| Eiwitten | 12 g |
| Zout | <0,01 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Greenomic Delikatessen GmbH & Co. KG, Kornblumenweg 8 , 73730, Esslingen, Duitsland, www.greenomic.de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Greenomic Rose Lunghi Bucati
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.450 producten