FLYING GOOSE Pittige Sriracha Chilisaus - MSG Vrij Zonder Glutamaat, 455 ml
Smaakvol & zonder glutamaat
€ 6,59
(€ 14,48 / L, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Extra heet dankzij 61% Spaanse peper
- Romige, vloeibare consistentie
- Gemakkelijk doseren
Bijpassend
Beschrijving
Sriracha Pittige MSG Free Chilisaus maakt indruk met 61% chilipeper en een intense knoflooksmaak - zonder toegevoegde glutamaat. Ideaal voor iedereen die van hete sauzen houdt, maar smaakversterkers wil vermijden. Perfect als dip, voor barbecues, voor wokgerechten of om vlees en groenten op smaak te brengen.
| Art. nr.: | KK-8528 |
|---|---|
| Inhoud: | 455 ml |
| EAN: | 8853662056715 |
| Producentnummer: | 8528 |
| Merken: | FLYING GOOSE |
| Soort voeding: | veganistisch, Glutenvrij |
| Bewaarinstructies: | Binnen 60 dagen na opening consumeren, Buiten bereik van kinderen bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder gluten |
Ingrediënten
61 % Chilli, suiker, water, Zout, knoflook, zuurteregelaar (azijnzuur (E260), citroenzuur (E330)), stabilisator (xanthaangom (E415)), Conserveermiddel (Kaliumsorbaat (E202))
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 657 / 157 kj / kcal |
| Vet | 1,2 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,3 g |
| Koolhydraten | 33 g |
| waarvan Suiker | 25 g |
| Eiwitten | 1,5 g |
| Zout | 8,8 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | FLYING GOOSE, Industriestraße 40-42, 28876, Oyten, Duitsland, www.flyinggoosebrand.com/de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor FLYING GOOSE Pittige Sriracha Chilisaus - MSG Vrij Zonder Glutamaat
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.500 producten