Finca La Barca - Culinaire Specialiteiten uit Spanje

Zongerijpte lekkernijen uit de streek rond La Vera

Finca la Barca is gespecialiseerd in gerookte olijfolie, bekend om zijn intense en unieke rooksmaak dankzij traditionele productieprocessen. Alle producten worden met zorg gemaakt in Spanje en geven een karakteristieke diepte aan gerechten.

Filteren & Sorteren

Prijzen Certificeringen
Filters

Finca La Barca: 11 artikelen

Finca La Barca Gerookte Olijfolie

Finca La Barca Gerookte Olijfolie, 500 ml + Box

  • Gerookt met eikenhout
  • Met Arbequina-olijven
  • Rokerige nuances
€ 23,99

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Geschenkverpakking 2 Extra Vierge Olijfoliën

Finca La Barca Geschenkverpakking 2 Extra Vierge Olijfoliën

  • 100 ml olijfolie gerookt
  • 100 ml olijfolie ongerookt
  • Van 100% extra vierge olijfolie
€ 15,79

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Finca La Barca Smoked Mayonnaise

Finca La Barca Smoked Mayonnaise, 120 ml

  • Romige consistentie
  • Rokerige smaak
€ 4,39 (€ 36,58 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Finca La Barca Ingemaakte Piquillo Pepers

Finca La Barca Ingemaakte Piquillo Pepers, 255 g

  • Geroosterd in de regionale stijl van La Vera
  • Met de hand gepeld
  • Geschikt om te vullen
€ 9,77 € 10,29 (€ 38,31 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Groene Olijven met Fijne Kruiden in Gerookte Olijfolie

Finca La Barca Groene Olijven met Fijne Kruiden in Gerookte Olijfolie, 140 g

  • Gemaakt met de beste ingrediënten
  • Zorgvuldig geproduceerd
  • Unieke smaken
€ 5,32 € 5,69 (€ 38,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Extra Vierge Olijfolie met Zwarte Truffelolie

Finca La Barca Extra Vierge Olijfolie met Zwarte Truffelolie, 100 ml

  • Fijne truffel & olijfolie smaken
  • Met koudgeperste olijfolie
  • Voor vlees-, rijst- & groentegerechten
€ 8,99 (€ 89,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Finca La Barca Extra Virgin Olive Oil

Finca La Barca Extra Virgin Olive Oil, 2 L

  • 100% Arbequina olijfolie
  • Koud geperst
  • Mild & fruitig
€ 29,99 (€ 15,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Finca La Barca 4 Olijfoliën Extra Vierge Geschenkdoos

Finca La Barca 4 Olijfoliën Extra Vierge Geschenkdoos

  • 1x 50 ml olijfolie gerookt
  • 3 x 50 ml olijfolie ongerookt
  • 100% extra vierge olijfolie uit Spanje
€ 17,69

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Finca La Barca Pompoenpitolie

Finca La Barca Pompoenpitolie, 100 ml

  • Nootachtige smaken & dichte textuur
  • Gemaakt van 100% geroosterde zaden
  • Klassieke topping olie
€ 9,49 € 9,99 (€ 94,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Groene Olijven met Gerookte Paprika in Gerookte Olijfolie

Finca La Barca Groene Olijven met Gerookte Paprika in Gerookte Olijfolie, 140 g

  • Met de beste Spaanse olijven
  • In de fijnste olijfolie
  • Onvergelijkbare smaak
€ 5,69 (€ 40,64 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Extra vierge olijfolie, met gerookt paprikapoeder

Finca La Barca Extra vierge olijfolie, met gerookt paprikapoeder, 200 ml

  • Kruidige olijfolie
  • Volle smaak
  • Mild gekruid
€ 12,99 (€ 64,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Finca La Barca is een familiebedrijf in Spanje dat gespecialiseerd is in delicatessen van olijven en paprika. De ingrediënten komen voornamelijk uit de regio La Vera in de provincie Cáceres in het westen van Spanje. Ze staan bekend om de gerookte olie geperst uit Arbequina-olijven die typisch zijn voor de regio. Het brengt fijnproevers in vervoering en voegt een elegante, fruitige smaak met subtiele rookaroma's toe aan gerechten.

Onze aanbevelingen voor dit merk: