Ehrenwort

Biologische kruiden van over de hele wereld

Ehrenwort staat bekend om zijn passie voor hoogwaardige kruiden, verzameld uit de beste teeltgebieden wereldwijd. Hun eigen kruidenlijn ontstond uit een liefde voor unieke smaken en avontuurlijke ontdekkingen tijdens hun reizen.

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijzen Certificeringen Soort voeding
Filters

Ehrenwort: 1 - 30 van 77 artikelen

Ehrenwort Biologische Golden Sun Kurkuma Latte

Ehrenwort Biologische Golden Sun Kurkuma Latte, 42 g

  • Goudgele kleur
  • Pittige smaak
  • Met Ceylon kaneel & gemberpoeder
€ 4,49 € 4,99 (€ 106,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ehrenwort Biologische Umami Universele Kruidenmix

Ehrenwort Biologische Umami Universele Kruidenmix, 50 g

  • Intens en aromatisch
  • Met knolselderij en lavas
  • Veelzijdig en zuinig in gebruik
€ 4,49 € 4,99 (€ 89,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ehrenwort Biologische Barista Pompoensiroop

Ehrenwort Biologische Barista Pompoensiroop, 250 ml

  • Herfstig genot
  • Vleugje kaneel, nootmuskaat & kruidnagel
  • Om veel verschillende creaties te verfijnen
€ 6,99 (€ 27,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Biologische Hasta la Vista Tex Mex Kruidenmix

Ehrenwort Biologische Hasta la Vista Tex Mex Kruidenmix, 40 g

  • Medium heet, fruitig en kruidig
  • Voor de Tex-Mex-keuken
  • Voor warme en koude gerechten
€ 4,49 € 4,99 (€ 112,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ehrenwort Biologische Knapperig Goud Kruidenmix

Ehrenwort Biologische Knapperig Goud Kruidenmix, 65 g

  • Verfijnt friet en wedges
  • Pittig en smaakvol
  • Uitstekende biologische ingrediënten
€ 4,49 € 4,99 (€ 69,08 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ehrenwort Biologische Smaakvolle Broodkruidenmix

Ehrenwort Biologische Smaakvolle Broodkruidenmix, 40 g

  • Zeer aromatisch
  • Ideaal voor zuurdesembrood
  • Gemaakt van de beste biologische ingrediënten
€ 3,59 € 3,99 (€ 89,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ehrenwort BIO bieslook

Ehrenwort BIO bieslook, 5 g

  • Perfect als decoratie
  • Overal inzetbaar
€ 3,59 € 3,99 (€ 718,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ehrenwort Biologische Pumpkin Spice Porridge

Ehrenwort Biologische Pumpkin Spice Porridge, 400 g

  • Haver uit Oostenrijk
  • Bijzonder romig
  • Zoete en kruidige smaak
€ 6,29 € 6,99 (€ 15,73 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Biologische Kikeriki Gebraden Kip Kruidenmix

Ehrenwort Biologische Kikeriki Gebraden Kip Kruidenmix, 45 g

  • Pittig mengsel
  • Met zeezout
€ 3,59 € 3,99 (€ 79,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ehrenwort Perzisch Blauw Zout uit Iran

Ehrenwort Perzisch Blauw Zout uit Iran, 115 g

  • Delicaat blauwachtig en mild
  • Hoog kaliumgehalte en niet jodiumhoudend
  • Voor salades, zeevruchten en meer
€ 5,39 € 5,99 (€ 46,87 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ehrenwort Biologische Ovenvers Brood Kruidenmix

Ehrenwort Biologische Ovenvers Brood Kruidenmix, 40 g

  • Geweldig voor het maken van brood
  • Met traditionele kruiden
  • Biologische kwaliteit
€ 3,59 € 3,99 (€ 89,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ehrenwort BIO Bollywood Madras Curry

Ehrenwort BIO Bollywood Madras Curry, 40 g

  • Helder gele kleur
  • Exotisch
  • Fruitig, heet & kruidig
€ 4,49 € 4,99 (€ 112,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Biologische Don Giovanni Pizza Kruidenmix

Ehrenwort Biologische Don Giovanni Pizza Kruidenmix, 23 g

  • Een uitgebalanceerde mix
  • Klassieke smaak
  • Beste biologische kwaliteit
€ 3,59 € 3,99 (€ 156,09 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ehrenwort Biologische Ahoy Vis Kruidenmix

Ehrenwort Biologische Ahoy Vis Kruidenmix, 37 g

  • Voor gerechten met zoet- en zoutwatervissen
  • Benadrukt de natuurlijke smaak van vis
  • Mild pittig
€ 3,59 € 3,99 (€ 97,03 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ehrenwort Biologisch Paprikapoeder

Ehrenwort Biologisch Paprikapoeder, 42 g

  • Mild en fruitig
  • Hartig van smaak
€ 4,49 € 4,99 (€ 106,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ehrenwort BIO peterselie

Ehrenwort BIO peterselie, 10 g

  • Pittig & vers
  • Lichte citrus- en anijstonen
€ 3,59 € 3,99 (€ 359,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Biologische "Tolle Knolle" Gebakken Aardappel Kruidenmix

Ehrenwort Biologische "Tolle Knolle" Gebakken Aardappel Kruidenmix, 45 g

  • Creëer een perfect bijgerecht
  • Met ongejodeerd alpenzout
€ 3,59 € 3,99 (€ 79,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ehrenwort Kala Namak Zout uit India

Ehrenwort Kala Namak Zout uit India, 115 g

  • Afkomstig uit India
  • Smaak die doet denken aan eieren
€ 3,59 € 3,99 (€ 31,22 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ehrenwort Biologisch Knoflookpoeder

Ehrenwort Biologisch Knoflookpoeder, 45 g

  • Licht pikant
  • Universeel toepasbaar
  • Smaakverhogend effect
€ 4,49 € 4,99 (€ 99,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ehrenwort Biologische Pink Superfood Porridge

Ehrenwort Biologische Pink Superfood Porridge, 400 g

  • Met goji, acai & drakenfruit
  • Zoetheid puur van dadels
  • Geen toegevoegde suiker
€ 6,29 € 6,99 (€ 15,73 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ehrenwort Biologische Strawberry Spice Porridge

Ehrenwort Biologische Strawberry Spice Porridge, 400 g

  • Zeer romig
  • Met tonkaboon & dadels
  • Haver uit Oostenrijk
€ 6,29 € 6,99 (€ 15,73 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ehrenwort Fleur de Sel uit Tasmanië

Ehrenwort Fleur de Sel uit Tasmanië, 70 g

  • Mild, fijn wrang en niet-gejodeerd
  • Verfijnt vis en zeevruchten
  • Milieuvriendelijk gewonnen
€ 5,39 € 5,99 (€ 77,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ehrenwort Biologische Teriyaki Kruidenmix

Ehrenwort Biologische Teriyaki Kruidenmix, 70 g

  • Gemaakt van regionale Europese ingrediënten
  • Snel en gemakkelijk te bereiden
€ 4,49 € 4,99 (€ 64,14 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ehrenwort BIO Über Drüber Avocado Topping

Ehrenwort BIO Über Drüber Avocado Topping, 50 g

  • Met tomaten, paprika en tuinkers
  • Gekruid met Flor de Sal & peper
  • Intens aromatisch
€ 4,49 € 4,99 (€ 89,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ehrenwort Biologisch Bananarama Bananenbrood

Ehrenwort Biologisch Bananarama Bananenbrood, 60 g

  • Zoete en exotische smaak
  • Met tonkabonen en kaneel
  • Makkelijk te gebruiken
€ 4,49 € 4,99 (€ 74,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ehrenwort Biologisch bloesemzout met Fiore di Sale

Ehrenwort Biologisch bloesemzout met Fiore di Sale, 50 g

  • Uitgebalanceerde bloesemmix
  • Bloemig aroma
  • Decoratief kleuraccent
€ 4,49 € 4,99 (€ 89,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ehrenwort Biologische 1001 Nachten Ras el Hanout

Ehrenwort Biologische 1001 Nachten Ras el Hanout, 40 g

  • Intens gekruid met hitte
  • Traditioneel Noord-Afrikaans
  • Voor couscous en tajine
€ 4,49 € 4,99 (€ 112,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Biologische Rode Thaise Curry uit Bangkok

Ehrenwort Biologische Rode Thaise Curry uit Bangkok, 35 g

  • Pittig en een beetje heet
  • Typisch Thaise smaak
  • Snel en gemakkelijk koken
€ 4,49 € 4,99 (€ 128,29 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ehrenwort Biologische Kruidenzout met Oerzout

Ehrenwort Biologische Kruidenzout met Oerzout, 35 g

  • Bijzonder hoog kruidengehalte
  • Krachtig en intens oerzout
  • Voor warme en koude gerechten
€ 3,59 € 3,99 (€ 102,57 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ehrenwort Biologische Groene Salade Kruidenmix

Ehrenwort Biologische Groene Salade Kruidenmix, 18 g

  • Een bijzondere smaakervaring
  • Ideaal voor feta- en kipgerechten
  • Bevat geen zout
€ 3,59 € 3,99 (€ 199,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

De unieke biologische kruiden van Ehrenwort zijn ontstaan uit een passie voor koken. De ingrediënten komen bij voorkeur uit de Oostenrijkse landbouw en worden geselecteerd volgens de strengste kwaliteitscriteria. Zo ontstaan hoogwaardige kruidenmixen zonder bewaarmiddelen en smaakversterkers, die je gerechten de nodige pit geven. En met hun mooie verpakking zijn de kruiden van Ehrenwort ook echte blikvangers op de keukenplankjes.

Dit zijn onze favoriete Ehrenwort producten: