Haas Tafelkren, 185 g
Topkwaliteit & krachtige mierikswortel voor verfijnde gerechten
€ 3,99
(€ 21,57 / kg, Incl. 9% BTW
-
Haas
Chili Mierikswortel
Pittige chili-mierikswortel & extra pit voor vleesgerechten
€ 3,99(€ 21,57 / kg) -
Haas
Tafelkren
Topkwaliteit & krachtige mierikswortel voor verfijnde gerechten
€ 3,99(€ 21,57 / kg) -
Haas
Fruity Apple Horseradish & Spicy Flavor in a Handy Tube
Friszure appel en pittige mierikswortel in een handige tube
€ 3,99(€ 21,57 / kg)
Kenmerken & Voordelen
- Rijk aan mierikswortel
- Unieke smaak voor vleesgerechten
- Heerlijk in sauzen en dressings
Beschrijving
De Tafelkren (mierikswortel) van Haas staat garant voor verfijnde topkwaliteit en bevat extra veel mierikswortel. Hij geeft gerechten als gekookt rundvlees, ham, geroosterd varkensvlees en gerookt vlees een uitgesproken pittige touch. Ook heerlijk om sauzen en dressings mee op smaak te brengen.
| Art. nr.: | EDH-10062185 |
|---|---|
| Inhoud: | 185 g |
| EAN: | 9055500621867 |
| Producentnummer: | 10062185 |
| Merken: | Haas |
| Kan sporen bevatten van: | C - ei, G - melk, M - mosterd, O - zwaveloxide en sulfieten |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
75 % mierikswortel geraspt, 9,6 % Mayonnaise (zonnebloemolie, water, eigeel, azijn van alcohol, Zout), Conserveermiddel (kaliumsorbaat), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, suiker, aqua, Weipoeder, gemodificeerd zetmeel, Zout, azijn van alcohol, Verdikkingsmiddel (Guarkernmehl, Xanthan), Zuurteregelaar (Citronensäure), antioxidatiemiddel (natriummetabisulfiet (E223))
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 800 / 191 kj / kcal |
| Vet | 12 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 1,4 g |
| Koolhydraten | 14 g |
| waarvan Suiker | 10 g |
| Eiwitten | 2,5 g |
| Zout | 0,9 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Oostenrijk, www.weltvonhaas.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Haas Tafelkren
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.850 producten