Haas Punschglazuur, 250 g
Kleurrijke topping voor koekjes & gebak
€ 2,99
(€ 11,96 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Makkelijk te bereiden
- Droogt snel en geeft glans
- Perfect om te versieren
Beschrijving
Dit glazuurpoeder geeft fijn gebak net dat extraatje op het vlak van smaak en uitstraling. De bereiding gaat bijzonder snel en eenvoudig, zonder verhitting. Een beetje water volstaat om het poeder tot een gladde massa te roeren. Het afgewerkte glazuur vloeit moeiteloos over koekjes, muffins of taarten, droogt snel en werkt kleine oneffenheden op het oppervlak perfect weg.
| Art. nr.: | EDH-10017243 |
|---|---|
| Inhoud: | 250 g |
| EAN: | 9055500172444 |
| Producentnummer: | 10017243 |
| Merken: | Haas |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
suiker, gemodificeerd zetmeel, aroma, zuurteregelaar (Citronensäure), kleurstof (Echt karmijn (E120))
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1671 / 399 kj / kcal |
| Vet | <0,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | <0,1 g |
| Koolhydraten | 100 g |
| waarvan Suiker | 93 g |
| Eiwitten | <0,5 g |
| Zout | 0,03 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Oostenrijk, www.weltvonhaas.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Haas Punschglazuur
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.850 producten