Haas Pudding (111 g)
Pudding & variatie voor iedereen
€ 1,99
(€ 17,93 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Heerlijke, volle pudding smaak
- Supersnel en eenvoudig te maken
- Voor jong en oud een traktatie
Beschrijving
De puddingcreaties van Haas brengen een zoete variatie in je keuken en verrassen steeds met hun intense smaak. Ideaal als klassiek dessert voor het hele gezin, maar ook perfect als smaakmaker in taarten en gebak. Deze lekkernijen zorgen altijd voor het perfecte puddingmoment, voor kleine én grote liefhebbers.
| Art. nr.: | EDH-1006735 |
|---|---|
| Inhoud: | 111 g |
| EAN: | 9055500118138 |
| Producentnummer: | 1006735 |
| Merken: | Haas |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
maïszetmeel, instant karamel (karamel, Maltodextrin), aroma
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1457 / 348 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 87 g |
| waarvan Suiker | 0,2 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0,1 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Oostenrijk, www.weltvonhaas.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Haas Pudding
Uit ons magazine:
- DIY sushi: handige tips voor beginners en gevorderden
- Chutney - Een smaakvolle smaakmaker voor een verscheidenheid aan gerechten
- Snelle zomerkeuken: zonder vlees & moeite
- Receptidee: blauwbrood op Italiaanse wijze
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.850 producten