Haas Bio Backoblaten 40 mm, 23 g
Knapperige biologische bodempjes voor koekjes & taaitaai
€ 1,99
(€ 86,52 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Biologische kwaliteit van tarwe
- Perfect rond voor klein gebak
- Met beschermfolie voor blijvende versheid
Beschrijving
Deze ronde onderleggers van biologische kwaliteit maken het bakken van traditioneel klein gebak zoals makronen, koekjes of peperkoek een stuk eenvoudiger. Ze bieden zelfs zachte deegsoorten optimale ondersteuning en zorgen voor een mooie, gelijkmatige vorm op de bakplaat. De samenstelling op basis van tarwebloem zorgt voor een krokante buitenkant, terwijl het gebak vanbinnen heerlijk smeuïg en zacht blijft. Dankzij de extra binnenfolie blijft het product bovendien goed beschermd tegen vocht en langdurig krokant.
| Art. nr.: | EDH-1002008 |
|---|---|
| Inhoud: | 23 g |
| EAN: | 9055500310365 |
| Producentnummer: | 1002008 |
| Merken: | Haas |
| Kan sporen bevatten van: | A - gluten |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1520 / 363 kj / kcal |
| Vet | 1,1 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,5 g |
| Koolhydraten | 78 g |
| waarvan Suiker | 2 g |
| Eiwitten | 9 g |
| Zout | <0,01 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Oostenrijk, www.weltvonhaas.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Haas Bio Backoblaten 40 mm
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.850 producten