Haas Bakmix Cinnamon Rolls, 557 g
De nieuwste zoete trend, altijd een succes bij koffie of op je buffet
€ 8,99
(€ 16,14 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Luchtig gistdeeg,
- Zelf vullen met kaneel & suiker naar smaak
- Variabel vanilleglazuur als topping
Beschrijving
Met deze all-in-one mix haal je moeiteloos de geur van versgebakken kaneelbroodjes in huis. De verpakking bevat al de exacte hoeveelheid droge gist voor een luchtig gistdeeg – je hoeft alleen nog water toe te voegen. Voor de vulling geef je zelf smaak aan het geheel met zachte boter, kaneel en suiker, helemaal volgens eigen voorkeur. De meegeleverde vanilleglazuur zorgt voor de perfecte finishing touch. Kies voor een klassieke, dunne glazuurlaag met water of maak een romige creamcheese-topping met roomkaas.
| Art. nr.: | EDH-1007311 |
|---|---|
| Inhoud: | 557 g |
| EAN: | 9055500010609 |
| Producentnummer: | 1007311 |
| Merken: | Haas |
| Kan sporen bevatten van: | A - gluten, C - ei, F - sojabonen, G - melk, N - sesamzaad, P - lupine |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
tarwebloem, suiker, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Heel Eipoeder, dextrose, magere melkpoeder, aardappelvlokken, Zout, eidooierpoeder, natuurlijke smaak, meelbehandelingsmiddel (Ascorbinsäure), enzymen, Kruiden
gist, emulgator (sorbitaanmonostearaat)
suiker, gemodificeerd zetmeel, aroma
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1671 / 399 kj / kcal |
| Vet | 9,4 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 1,2 g |
| Koolhydraten | 65 g |
| waarvan Suiker | 11 g |
| Eiwitten | 12 g |
| Zout | 1,3 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Oostenrijk, www.weltvonhaas.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Haas Bakmix Cinnamon Rolls
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.850 producten