Darbo Naturrein Sevilla Bittere Sinaasappeljam, 450 g
Ontdek de verscheidenheid aan smaken
€ 4,99
(€ 11,09 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- 35 % fruitgehalte
- Met stukjes schil
- Heerlijk aromatisch
Beschrijving
Wie zegt dat jam altijd zoet moet zijn?
In deze heerlijke jam van Darbo mengen ook bittere accenten zich met de fruitige smaakbeleving!
Dit komt door de aromatische Sevilla-sinaasappelen - deze bittere sinaasappelen geven de jam een onvergelijkbaar aroma, dat wordt afgerond door de grof gesneden stukjes schil die erin zitten.
| Art. nr.: | KAS-328290 |
|---|---|
| Inhoud: | 450 g |
| EAN: | 9001432002267 |
| Producentnummer: | 328290 |
| Merken: | Darbo |
| Samenstelling fruit: | Citrusvruchten |
| Bewaarinstructies: | Na opening koelen |
Ingrediënten
suiker, sinaasappels, drinkwater, citroensapconcentraat, pectine[1]
- Geleermiddel
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 921 / 220 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 54 g |
| waarvan Suiker | 54 g |
| Eiwitten | 0,5 g |
| Zout | 10 mg |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Dornau , 18, 6135 , Stans, Oostenrijk, www.darbo.at/de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Darbo Naturrein Sevilla Bittere Sinaasappeljam
2 recensies in andere talen
| 5 Sterren | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
2 beoordelingen
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 2 recensies in een andere talen.
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.900 producten