ConFusion Mikawa Hon Mirin - Echte Mirin zonder Toegevoegde Suiker, 300 ml
Ideaal voor verfijnde Japanse keuken
Kenmerken & Voordelen
- Alcoholgehalte 13,5-14,5 %vol.
- Traditioneel gemaakt in Japan
- Van 100% Japanse Mochigome
Vergelijkbare producten
Beschrijving
De Mikawa Hon Mirin, gemaakt van 100% Japanse Mochigome (kleefrijst), overtuigt door zijn harmonieuze zoetheid die uitsluitend door natuurlijke fermentatie ontstaat (zonder toegevoegde suiker). Ideaal voor verfijnde Japanse gerechten, sauzen, glazuren en soepen.
| Art. nr.: | COF-F1403 |
|---|---|
| Inhoud: | 300 ml |
| EAN: | 4938209701922 |
| Producentnummer: | F1403 |
| Merken: | ConFusion |
| Alcoholgehalte: | 13,5 Vol.% |
| Eigenschappen: | Bevat alcohol, Zonder toegevoegde suikers |
Ingrediënten
mochi-rijst, rijstkoji, Shochu, 13.5-14.5% alcohol
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 955 / 228 kj / kcal |
| Vet | 0,1 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 38,9 g |
| waarvan Suiker | 38,9 g |
| Eiwitten | 0,6 g |
| Zout | 0 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | ConFusion - Asiatisch kochen Mag. Clemens Drdla, Wilhelm-Exner-Gasse 13, 1090, Wien, Oostenrijk, info@confusion-kochen.at, www.confusion-kochen.at |
|---|
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor ConFusion Mikawa Hon Mirin - Echte Mirin zonder Toegevoegde Suiker
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.450 producten