Casale Paradiso Risotto Mix - Citroen, 300 g
Lichte mix voor een zomerse smaak
€ 7,59
(€ 25,30 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Heerlijk als hoofdgerecht of als bijgerecht
- Met gedroogde citroenschil
Beschrijving
Deze zomerse risotto mix is op smaak gebracht met gedroogde citroenschillen. Het is een uitstekende combinatie met vis of gevogelte, en kan worden verfijnd met een milde olijfolie. Het kan ook worden bereid met boter, Parmezaanse kaas en eidooiers.
Extra informatie:
- Bewaar de risotto op een droge en donkere plek..
- Na opening snel consumeren.
| Art. nr.: | AV-5749 |
|---|---|
| Inhoud: | 300 g |
| EAN: | 8018370001802 |
| Producentnummer: | 5749 |
| Merken: | Casale Paradiso |
| Oorsprong: | Italië |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1461 / 349 kj / kcal |
| Vet | 0,9 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 75 g |
| waarvan Suiker | 0,1 g |
| Vezels | 4 g |
| Eiwitten | 7,9 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
96 % Carnaroli risotto rijst, 2 % citroen, ui, Peterselie, bieslook
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Casale Paradiso s.r.l., Via Fosso Paradiso, 43, 66013, Chieti Scalo (CH), Italië, www.casaleparadiso.com |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Casale Paradiso Risotto Mix - Citroen
Uit ons magazine:
- De fijne kunst van het op smaak brengen: professionals houden van simpel
- Herbaria Moon Milk – Ayurvedisch slaapmutsje
- Polenta met Carbonada - Een specialiteit uit de Italiaanse Valle d'Aosta
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- Vier recepten voor de herfstkeuken
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten