Calvi Extra Vierge Olijfolie - Mosto Argento, 250 ml
Uitgebalanceerde smaak van de rassen Taggiasca, Gentile en Peranzana
€ 15,99
(€ 63,96 / L, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Cuvée van 3 olijvenrassen
- Fijn-fruitig en mild
- Ideaal voor vis
Beschrijving
Als cuvée van de olijfvariëteiten Taggiasca, Gentile en Peranzana verfraait de inheemse Extra Vierge Olijfolie Mosto Argento mediterrane gerechten met een evenwichtige, delicaat fruitig-milde noot. Ideaal bij visgerechten.
Ingrediënten
100 % olijfolie extra vierge
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 3768 / 900 kj / kcal |
| Vet | 100 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 14 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan Suiker | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | G. Calvi & C. s.n.c., Via Garessio, 56, 18100, Imperia Oneglia (IM), Italië, www.oliocalvi.it/en |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Calvi Extra Vierge Olijfolie - Mosto Argento
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.450 producten