Calvi

De beste Italiaanse olijfolie van meesterhanden

Deze olijfoliën van Calvi worden uitsluitend vervaardigd met Italiaanse olijven en zijn koudgeperst om de hoogste kwaliteit te garanderen. De extra vierge olijfolie van Taggiasca-olijven wordt vrijwel uitsluitend in de eigen olijfmolen van het bedrijf geproduceerd

Filteren & Sorteren

Prijzen Certificeringen Soort voeding
Filters

Calvi: 16 artikelen

Calvi Extra Vierge Olijfolie - Mosto Oro

Calvi Extra Vierge Olijfolie -​ Mosto Oro, 500 ml

  • Mild fruitige smaak
  • Bloemige, zoetige noot
  • Ideaal voor delicate gerechten
€ 29,99 (€ 59,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Calvi Biologische Extra Vierge Olijfolie Rosè

Calvi Biologische Extra Vierge Olijfolie Rosè, 100 ml

  • Van de rassen Biancolilla en Taggiasca
  • Uitstekend bij lichte gerechten
  • Bloemige, medium fruitige noot
€ 7,59 (€ 75,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Calvi Chilipepers in Olijfolie

Calvi Chilipepers in Olijfolie, 100 g

  • Een echte specerij
  • Ideaal voor raffinage
  • Olijfolie van hoge kwaliteit
€ 6,99 (€ 69,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Calvi Extra Vierge Olijfolie - Pinzimolio

Calvi Extra Vierge Olijfolie -​ Pinzimolio, 500 ml

  • Van niet volledig gerijpte olijven
  • Mild fruitig met een lichte bittere noot en scherpte
  • Frisse kruidengeur
€ 23,99 (€ 47,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Calvi Artisjokharten in Extra Vierge Olijfolie

Calvi Artisjokharten in Extra Vierge Olijfolie, 280 g

  • Gepekeld in olijfolie en wijnazijn
  • Fijn gekruid met munt en knoflook
  • Veganistisch
€ 17,99 (€ 64,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Calvi Tonijn in Olijfolie

Calvi Tonijn in Olijfolie, 300 g

  • Geelvintonijn
  • Met de hand verwerkt
  • Zachtjes gestoomd
€ 19,99 (€ 66,63 / kg)

Bezorging uiterlijk op 14. oktober

Calvi Extra Vierge Olijfolie - Mosto Argento

Calvi Extra Vierge Olijfolie -​ Mosto Argento, 250 ml

  • Cuvée van 3 olijvenrassen
  • Fijn-fruitig en mild
  • Ideaal voor vis
€ 15,99 (€ 63,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Calvi Terracotta Kom

Calvi Terracotta Kom

  • Gemaakt van klei
  • Afmetingen: 10 x 10 x 3,5 cm
  • Handgeschilderd
€ 4,99

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Calvi Makreel in Olijfolie

Calvi Makreel in Olijfolie, 200 g

  • Stevig vlees & aromatische bouillon
  • Gepekeld in olijfolie & zout
  • Ideaal voor salades, bruschetta's & meer
€ 14,99 (€ 74,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ontpitte Taggiasca-Olijven in Extra Vierge Olijfolie

Calvi Ontpitte Taggiasca-​Olijven in Extra Vierge Olijfolie, 180 g

  • Klein en aromatisch
  • Perfect bij een aperitief
  • Veganistisch
€ 10,99 (€ 61,06 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Calvi Zuivere Olijfolie

Calvi Zuivere Olijfolie, 1.000 ml

  • Milde smaak
  • Mix van geraffineerde olie en van eerste persing
  • Ideaal voor bakken en frituren
€ 27,99 (€ 27,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Calvi Taggiasca Olijven in Pekel

Calvi Taggiasca Olijven in Pekel, 360 g

  • Zeer aromatisch
  • Uit de streek rond Imperia
  • Met pitjes
€ 8,59 (€ 23,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Calvi Tonijnpaté

Calvi Tonijnpaté, 200 g

  • 75% tonijn
  • Geraffineerd met olijven
  • Uit Italië
€ 13,99 (€ 69,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Calvi Artisjokken in Extra Vierge Olijfolie

Calvi Artisjokken in Extra Vierge Olijfolie, 180 g

  • Sappig en vlezig
  • Ideaal voor Pizza Capricciosa
  • Veganistisch
€ 13,99 (€ 77,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Calvi Extra Vierge Olijfolie - Filtrato

Calvi Extra Vierge Olijfolie -​ Filtrato, 5.000 ml

  • Mild fruitig
  • Gefilterd
  • Van Italiaanse olijven
€ 124,99 (€ 25,00 / L)

Gratis bezorging uiterlijk op 14. oktober

Calvi Extra Vierge Olijfolie - Riviera Ligure

Calvi Extra Vierge Olijfolie -​ Riviera Ligure, 500 ml

  • Mild fruitig
  • Ideaal bij wit vlees en vis
  • Niet gefilterd
€ 29,99 (€ 59,98 / L)

Tijdelijk niet leverbaar

In 1921 richtte Giuseppe Calvi het bedrijf Calvi op. Dit zit vandaag de dag nog steeds stevig in de familie en staat voor hoogwaardige, natuurlijke olijfolie die met veel liefde en kennis wordt geproduceerd. Calvi hecht evenveel belang aan de verpakking als aan de inhoud, daarom worden de voortreffelijke koudgeperste oliën gebotteld in uniek elegant ontworpen flessen. Deze gaan perfect samen met de fijn geselecteerde olijfolie en geven een voorsmaakje van de exclusieve inhoud.

Met een rijke geschiedenis en een toewijding aan kwaliteit, staat Calvi Olijfolie voor continu respect voor hun klanten, het leveren van de allerbeste producten, en het presenteren van hoogwaardige en natuurlijke olijfolie op een elegante manier.

Ontdek nu de hoogwaardige olijfolie en producten van Calvi bij Piccantio en bestel vandaag nog.

Dit zijn onze aanraders van Calvi: