BioArt Pufuleti, 80 g
Licht en luchtig snackgenot voor elk moment
€ 2,99
(€ 37,38 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Gemaakt van Oostenrijkse biologische maïs
- Geschikt voor jong en oud
- Milde, zachte smaak
Bijpassend
Beschrijving
Deze biologische maïsflips worden gemaakt van Oostenrijkse biologische maïs en worden met zorg en aandacht bereid. Ze zijn heerlijk luchtig en knapperig, met een aangenaam milde maïssmaak. Ideaal voor een gezellige avond, bij een spelletje of gewoon als tussendoortje. Een heerlijke snack waar iedereen van kan genieten.
| Art. nr.: | BIOG-275476 |
|---|---|
| Inhoud: | 80 g |
| EAN: | 9006241300405 |
| Producentnummer: | 275476 |
| Merken: | BioArt |
| Certificeringen: | EU biologisch keurmerk |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren, Sluit de verpakking opnieuw na gebruik |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1993 / 476 kj / kcal |
| Vet | 20 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 8,3 g |
| Koolhydraten | 67 g |
| waarvan Suiker | 1,8 g |
| Vezels | 1,9 g |
| Eiwitten | 6,1 g |
| Zout | 1,5 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Oostenrijk, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor BioArt Pufuleti
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten