bibigo Crispy Seaweed Snacks, Wasabi (15 g)
Knapperig genot uit de oceaan
€ 3,19
(€ 212,67 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Gedroogd, geroosterd zeewier
- Extra knapperig
- Ideaal voor onderweg
Beschrijving
Ontdek de unieke smaak van de zee met bibigo Crispy Seaweed Snacks - de Koreaanse delicatesse gemaakt van hoogwaardig zeewier dat groeit in een ongerepte mariene omgeving. Het bevat van nature proteïnen, vitamine B en mineralen.
Topkwaliteit uit Korea - elke hap is een stukje Koreaanse traditie. De snack is super knapperig en smaakvol. Ideaal als tussendoortje en voor onderweg.
| Art. nr.: | KK-899 |
|---|---|
| Inhoud: | 15 g |
| EAN: | 807176706404 |
| Producentnummer: | 899 |
| Merken: | bibigo |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2382 / 569 kj / kcal |
| Vet | 47 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 3,7 g |
| Koolhydraten | 9 g |
| waarvan Suiker | <0,5 g |
| Eiwitten | 20 g |
| Zout | 3,1 g |
Ingrediënten
53 % zeewier, plantaardige oliën (koolzaad, sesam, mosterd, Kokos), Maltodextrin, Zout, gemodificeerd zetmeel
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Tom Kreyenhop , Industriestraße 40-42 , 28876, Oyten, Duitsland, info@kreyenhop.de, kreyenhop-kluge.com/de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor bibigo Crispy Seaweed Snacks
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten