Ankerkraut "N" Pineapple Curry, 240 g
Tropische smaak voor kip
€ 9,99
(€ 41,63 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Met ananas en curry
- Zoet-pittig exotische smaak
- Uniek design
Beschrijving
Deze nieuwe rub-lijn van Ankerkraut overtuigt niet alleen door zijn geweldige smaak, maar overtuigt ook door het unieke design. Elk glas heeft een letter en samen vormt de set het woord "ANKERKRAUT".
Deze smakelijke rub met ananas en curry geeft kipgerechten een heerlijk exotische smaak. Probeer de mix met andere voedingsmiddelen om flair aan je gerechten toe te voegen!
| Art. nr.: | AK-4260547990608 |
|---|---|
| Inhoud: | 240 g |
| EAN: | 4260547990608 |
| Producentnummer: | 4260547990608 |
| Merken: | Ankerkraut |
| Kan sporen bevatten van: | L - selderij, M - mosterd |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
Meersalz, rohrzucker, ananas poeder (20%), kerrie (20%) (kurkuma stukjes, koriander, mosterdzaad, fenegriek, Zout, chili peper, knoflook), kokosbloesemsuiker
Bevat mosterd.
Kan sporen van selderij bevatten.
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1181 / 282 kj / kcal |
| Vet | 2,8 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,4 g |
| Koolhydraten | 59 g |
| waarvan Suiker | 58 g |
| Eiwitten | 2,9 g |
| Zout | 24,77 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ankerkraut GmbH, Reindorfer Osterberg 75, 21266, Jesteburg, Duitsland, www.ankerkraut.de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Ankerkraut "N" Pineapple Curry
2 recensies in andere talen
| 5 Sterren | | 4 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
4 beoordelingen
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 2 recensies in een andere talen.
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
- De fijne kunst van het op smaak brengen: professionals houden van simpel
- Peuters & baby's: Het draait allemaal om de juiste voedingsstoffen
- Gooi kolen op het vuur, we gaan barbecuen - tips van Bake Affair
- Chutney - Een smaakvolle smaakmaker voor een verscheidenheid aan gerechten
- DIY sushi: handige tips voor beginners en gevorderden
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten