Alnatura Biologische Himalaya Basmati Volkorenrijst, 500 g
Aromatische rijst uit biologische teelt
€ 2,79
(€ 5,58 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Langkorrelrijst
- Biologische kwaliteit
- Voor allerlei gerechten
Beschrijving
De parelmoerkleurige Basmati-rijst verspreidt zijn kenmerkende geur tijdens het koken. Hij is ideaal als aromatisch bijgerecht bij talrijke gerechten uit de Aziatische en oosterse keuken. In ongeveer tien tot vijftien minuten is hij klaar om te serveren.
| Art. nr.: | MM-116337 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 g |
| EAN: | 4104420260290 |
| Producentnummer: | 116337 |
| Merken: | Alnatura |
| Certificeringen: | Biologisch gecertificeerd |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | F - sojabonen, H - noten, N - sesamzaad |
| Bewaarinstructies: | Droog bewaren |
Ingrediënten
natuurlijke basmatirijst[1]
- van biologische teelt
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1470 / 351 kj / kcal |
| Vet | 2,2 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,6 g |
| Koolhydraten | 74 g |
| waarvan Suiker | 0,6 g |
| Vezels | 2,2 g |
| Eiwitten | 7,8 g |
| Zout | 0,03 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Alnatura Biologische Himalaya Basmati Volkorenrijst
Uit ons magazine:
- Een topper op alle feesten: huisgemaakte kroketten uit Cádiz
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- Chutney - Een smaakvolle smaakmaker voor een verscheidenheid aan gerechten
- DIY sushi: handige tips voor beginners en gevorderden
- Receptidee: blauwbrood op Italiaanse wijze
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten