Alnatura Biologische Gepofte Spelt - Ongezoet, 170 g
Volkoren granen
€ 1,99
(€ 11,71 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Biologische kwaliteit
- Vegan
- Spelt uit Duitsland
- Ongezoet
Beschrijving
Slechts één ingrediënt en puur biologisch genot: de Alnatura biologische gepofte spelt ongezoet uit Duitsland. Het graan is ongezoet (ingrediënten bevatten van nature suikers), veganistisch en overtuigt door de biologische kwaliteit. Past uitstekend bij melk, yoghurt of plantaardige alternatieven, fruit en muesli.
| Art. nr.: | MM-242106 |
|---|---|
| Inhoud: | 170 g |
| EAN: | 4104420255296 |
| Producentnummer: | 242106 |
| Merken: | Alnatura |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | F - sojabonen, H - noten, M - mosterd, N - sesamzaad, P - lupine |
Ingrediënten
gepofte spelt[1]
- Spelt is een tarwesoort / van de biologische landbouw.
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1486 / 355 kj / kcal |
| Vet | 3 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,6 g |
| Koolhydraten | 0,64 g |
| waarvan Suiker | 0 g |
| Vezels | 10 g |
| Eiwitten | 13 g |
| Zout | 0,1 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Alnatura Biologische Gepofte Spelt - Ongezoet
Uit ons magazine:
- DIY sushi: handige tips voor beginners en gevorderden
- Receptidee: blauwbrood op Italiaanse wijze
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- Chutney - Een smaakvolle smaakmaker voor een verscheidenheid aan gerechten
- De fijne kunst van het op smaak brengen: professionals houden van simpel
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten