Alnatura Biologische Cracker Wortelen, 75 g
Knapperige groentesnack
€ 1,99
(€ 26,53 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Biologische kwaliteit
- Veganistisch
- Pittig
Beschrijving
De knapperige Alnatura Biologische Cracker Wortelen verrast met zijn veganistische receptuur. De basis bestaat uit speltmeel en speltkorrels. Wortelsap zorgt voor de fijne groentesmaak. Afgerond met kruiden en specerijen.
Tip:
Past uitstekend bij spinazie-abrikozenhummus.
| Art. nr.: | MM-212276 |
|---|---|
| Inhoud: | 75 g |
| EAN: | 4104420208001 |
| Producentnummer: | 212276 |
| Merken: | Alnatura |
| Certificeringen: | Biologisch gecertificeerd |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | C - ei, G - melk, H - noten, N - sesamzaad |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
65 % speltmeel[1], 19 % speltmeel[1], 10 % wortelsappoeder[2], Koolzaadolie[2], maïszetmeel[2], Meersalz, gerstemoutextract[2], gist[2], Rode bietensap poeder[2], knoflookpoeder[2], witte peper, uien poeder[2], lavaspoeder[2]
- Spelt is een tarwesoort / van de biologische landbouw.
- van biologische landbouw
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1708 / 408 kj / kcal |
| Vet | 7,1 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,8 g |
| Koolhydraten | 73 g |
| waarvan Suiker | 9,7 g |
| Vezels | 3,9 g |
| Eiwitten | 11 g |
| Zout | 2 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Alnatura Biologische Cracker Wortelen
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.850 producten