Alnatura Biologische Bircher Muesli, 500 g
Begin je dag goed
€ 4,29
(€ 8,58 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Gemaakt van volkoren granen
- Aromatisch, fruitig en zoet
- Met geroosterde amandelen en hazelnoten
Beschrijving
Met de Bircher Muesli van Alnatura begin je de dag goed en versterkt! Volkoren vlokken, zoete fruitvlokken, gedroogd fruit en geroosterde noten geven de muesli zijn aromatische smaak. De zoetheid komt volledig van de ingrediënten die het bevat. Je kunt genieten van de muesli met melk, yoghurt of een plantaardig alternatief naar keuze.
| Art. nr.: | MM-137972 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 g |
| EAN: | 4104420019805 |
| Producentnummer: | 137972 |
| Merken: | Alnatura |
| Certificeringen: | EU / niet-EU biologisch label |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Oorsprong: | Duitsland |
| Kan sporen bevatten van: | F - sojabonen, H - noten, N - sesamzaad |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Herkomst van de grondstof: | Duitsland |
Ingrediënten
Volkoren havervlokken[1], 15 % fruitvlokken[1] (volkoren meel[1], 30 % dadelsap[2], 18 % appelsap[2], 12 % bananenpulp[1]), 12 % haverzemelen[1], volkorenvlokken[1], volkoren gerstvlokken[1], 4 % geroosterde hazelnoten[1], 3 % gedroogde appelstukjes[1], 3 % sultanarozijnen[1] (sultanarozijnen[1], zonnebloemolie[1]), appel vlokken[1] (60 % appel[1], Rijstmeel[1]), 1 % geroosterde amandelen[1]
- van k.b.L.
- Concentraat / van gecertificeerde biologische landbouw
Kan sporen bevatten van soja, amandelen, noten en sesam.
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1482 / 354 kj / kcal |
| Vet | 6,7 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,9 g |
| Koolhydraten | 59 g |
| waarvan Suiker | 14 g |
| Vezels | 8,8 g |
| Eiwitten | 9,9 g |
| Zout | 0,04 g |
| natrium | 0,02 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Alnatura Biologische Bircher Muesli
| 5 Sterren | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
2 beoordelingen
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
- Peuters & baby's: Het draait allemaal om de juiste voedingsstoffen
- Gooi kolen op het vuur, we gaan barbecuen - tips van Bake Affair
- Kijk naar vallende sterren en geniet van bruschetta
- DIY sushi: handige tips voor beginners en gevorderden
- De fijne kunst van het op smaak brengen: professionals houden van simpel
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten