Zotter Schokoladen Bio An Guata aus dem Ländle, 70 g

Handgeschepte biologische chocolade als zoete groet uit Vorarlberg

Nieuw!

€ 4,99

(€ 71,29 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 70 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Kenmerken & Voordelen

  • Extra pure melkchocolade
  • Gevuld met kaasganache
  • Fijne specialiteit uit Vorarlberg

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Biologische Drinkchocolade - Bitter Classic, 110 g

Zotter Schokoladen Bio An Guata aus dem Ländle, 70 g € 4,99 (€ 71,29 / kg)
Zotter Schokoladen Biologische Drinkchocolade - Bitter Classic, 110 g € 7,49 (€ 68,09 / kg)
Totaalprijs: € 12,48
Beschrijving

Ambachtelijke chocolade An Guata aus dem Ländle van Zotter haal je een heerlijke groet uit het westen van Oostenrijk in huis. De extra pure melkchocolade is gevuld met een zachte kaasganache, verfijnd met een vleugje appelbalsamico, amandelnougat en witte chocolade.

Art. nr.: ZSM-16676
Inhoud: 70 g
EAN: 09006403091271
Producentnummer: 16676
Merken: Zotter Schokoladen
Certificeringen: EU / niet-EU biologisch label
Kan sporen bevatten van: A - gluten, C - ei, E - pinda's, H - noten, N - sesamzaad
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Eigenschappen: Zonder alcohol
Ingrediënten

ruwe rietsuiker[1], cacaoboter[1], 12 % Mandeln[2], Cacaomassa[1], melkpoeder[2], magere melkpoeder[2], roggebloem[2], 3 % Slagroom[2], volle melk[2], boter[2], invertsuikersiroop[2], glucosestroop[2], honing[2], zoet weipoeder[2], heel ei[2], hele rietsuiker[1], peperkoekkruid[2], emulgator (sojalecithine[2]), citroensapconcentraat[2], kaneel[2], rijsmiddel (natriumcarbonaat), sinaasappelsap concentraat[2], 0,1 % vanillebonen poeder[1], Steenzout, Zitronenpulver[2] (citroensapconcentraat[2], maïszetmeel[2]), Orangenpulver[2] (sinaasappelsap concentraat[2], Rijstmeel[2]), rozenblaadjes[2], 50 % minimaal cacaogehalte in melkchocolade[2]

  1. afkomstig uit eerlijke handel
  2. uit biologische landbouw
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Bio An Guata aus dem Ländle