TIMI Appelmosterd Met Gedroogde Appelchips, 250 g

Ideaal bij witte Beierse worst of gerookt vlees

€ 7,19 € 7,99 -10%

(€ 28,76 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 g

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Fruitige toets
  • Met stukjes gedroogde appelchips

Vaak samen gekocht met Zwergenwiese Biologische Mierikswortelpasta, 180 g

TIMI Appelmosterd Met Gedroogde Appelchips, 250 g € 7,19 (€ 28,76 / kg)
Zwergenwiese Biologische Mierikswortelpasta, 180 g € 2,61 (€ 14,50 / kg)
Totaalprijs: € 9,80
Beschrijving

De TIMI appelmosterd is gemaakt van appelsap en appelazijn. Het hoogtepunt zijn de stukjes gedroogde appelchips: zij geven de mosterd — die doet denken aan mosterd bij witte Beierse worst — een frisse, fruitige smaak.

Art. nr.: TI-1014
Inhoud: 250 g
EAN: 9120075820097
Producentnummer: 1014
Merken: TIMI
Oorsprong: Oostenrijk
Ingrediënten

drinkwater, 17 % appelciderazijn, mosterdzaad, 8 % Apfelsaftkonzentrat, 10 % gedroogde appelchips, Zout, suiker, Kruiden

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 599 / 143 kj / kcal
Vet 5,1 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0,3 g
Koolhydraten 18 g
  waarvan Suiker 15 g
Eiwitten 4,6 g
Zout 3,4 g
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Fischerauer Feinstes GmbH, Pischelsdorf 156, 8212 , Pischelsdorf, Oostenrijk, www.essig.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor TIMI Appelmosterd Met Gedroogde Appelchips

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder