STAUD‘S Ein Reichtum an Früchten - Vlierbes-Pruim-Appel, 250 g

Fruitspread met vlierbessen, appels en pruimen

€ 4,99

(€ 19,96 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 g

Op voorraad vanaf 06. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • 70% fruitgehalte
  • Verfijnd met kruiden
  • Perfect op de boterham

Vaak samen gekocht met STAUD‘S Zure Kersen Vruchtenspread, 250 g

STAUD‘S Ein Reichtum an Früchten - Vlierbes-Pruim-Appel, 250 g € 4,99 (€ 19,96 / kg)
STAUD‘S Zure Kersen Vruchtenspread, 250 g € 5,49 (€ 21,96 / kg)
Totaalprijs: € 10,48
Beschrijving
Art. nr.: STD-230008
Inhoud: 250 g
EAN: 90084775
Producentnummer: 230008
Merken: STAUD‘S
Samenstelling fruit: Appel, Vlierbes, Pruimen
Bewaarinstructies: Na opening koelen
Ingrediënten

70 % Früchte (25 % vlierbessen, 25 % Pruimen, 20 % appel), suiker, geleermiddel (pectine), citroensapconcentraat, Kruiden

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 737 / 176 kj / kcal
Vet 0,6 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0,1 g
Koolhydraten 40 g
  waarvan Suiker 39 g
Eiwitten 0,9 g
Zout 0 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Oostenrijk, www.stauds.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor STAUD‘S Ein Reichtum an Früchten - Vlierbes-Pruim-Appel

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
1 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling