Raabauer Eisvogel Biologische Aroniasiroop, 0,50 L
Smaakt ook goed met koude melk
€ 6,99
(€ 13,98 / L, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Intense smaak
- Doet denken aan pruimen
- Zeer verfrissend
Beschrijving
De zwarte aronia of appelbes heeft een intens wrange en fruitige smaak. In deze siroop, die gezoet is met biologische bietsuiker, doet hun smaak echter meer denken aan pruimen. In elk geval is de siroop een heerlijk verfrissende drank met koud water of koude melk!
Aanbevolen mengverhouding: 1:7
| Art. nr.: | RE-004 |
|---|---|
| Inhoud: | 0,50 L |
| EAN: | 9120011382658 |
| Producentnummer: | 004 |
| Merken: | Raabauer Eisvogel |
| Certificeringen: | EU / niet-EU biologisch label |
| Bewaarinstructies: | Na opening koelen |
| Herkomst van de grondstof: | Oostenrijk |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1156 / 276 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 66 g |
| waarvan Suiker | 66 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Raabauer Eisvogel, Raabau 168, 8330, Feldbach, Oostenrijk, www.raabauer-eisvogel.at/wp |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Raabauer Eisvogel Biologische Aroniasiroop
1 recensie in een andere taal
| 5 Sterren | | 2 | (66%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 1 | (33%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
3 beoordelingen
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
- Herbaria Moon Milk – Ayurvedisch slaapmutsje
- Een topper op alle feesten: huisgemaakte kroketten uit Cádiz
- De fijne kunst van het op smaak brengen: professionals houden van simpel
- Chutney - Een smaakvolle smaakmaker voor een verscheidenheid aan gerechten
- Kijk naar vallende sterren en geniet van bruschetta
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten