Pomito Tomaten in Stukken, 500 g
Kwalitatieve tomaten voor sauzen & meer
€ 3,49
(€ 6,98 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Fijne en fruitige smaak
- Veelzijdig in tal van recepten
- Direct na de oogst verwerkt
Bijpassend
Beschrijving
Het vruchtvlees van deze tomaten wordt gemaakt van zongerijpte tomaten die direct na de oogst worden verwerkt. In handige blokjes gesneden, zijn deze tomaten in stukken ideaal voor het bereiden van sauzen, ovenschotels, visgerechten of pizza. De stukjes zijn fruitig en behouden een lekkere bite.
| Art. nr.: | EDH-10034333 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 g |
| EAN: | 8032793343325 |
| Producentnummer: | 10034333 |
| Merken: | Pomito |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder toegevoegde suikers |
Ingrediënten
tomaten, Zuurteregelaar (Citronensäure)
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 88 / 21 kj / kcal |
| Eiwitten | 1 g |
| Koolhydraten | 3 g |
| waarvan Suiker | 3 g |
| Vet | <0,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Vezels | 0,9 g |
| Zout | 0,1 g |
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Pomito Tomaten in Stukken
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.900 producten