Kelly's Riffels Hot Mango Style, 130 g
Geribbelde chips uit Oostenrijk
€ 3,99
(€ 30,69 / kg, Incl. 9% BTW
-
-
Kelly's
Riffels Sour Cream & Onion
Met zout uit de Oostenrijkse Alpen
€ 2,99(€ 23,00 / kg) -
-
Kelly's
Riffels - Spek en Ahornsiroop
Geribbelde aardappelchips met baconsmaak
€ 3,99(€ 30,69 / kg) -
Kelly's
Riffels Hot Mango Style
Geribbelde chips uit Oostenrijk
€ 3,99(€ 30,69 / kg) -
Kelly's
Riffels - Bolognese Style
Knapperige, geribbelde chips met Bolognese smaak.
€ 3,99(€ 30,69 / kg) -
Kenmerken & Voordelen
- Gemaakt met Oostenrijkse aardappelen
- Veganistisch recept
- Extra krokant
Bijpassend
Beschrijving
| Art. nr.: | XFA-KEL-10002319 |
|---|---|
| Inhoud: | 130 g |
| EAN: | 9000159162384 |
| Producentnummer: | 10002319 |
| Merken: | Kelly's |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
aardappel, plantaardige oliën (zonnebloem, koolzaad[1]), Natürliche Aromen, suiker, dextrose, zuurteregelaar (Citronensäure), Zout, paprika poeder, uien poeder, gemberpoeder, knoflookpoeder, koriander, komijn, mangopoeder, Kruiden, kleurstof (Paprika-extract)
- in variabele gewichtsverhoudingen
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2177 / 520 kj / kcal |
| Vet | 32 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 3 g |
| Koolhydraten | 49 g |
| waarvan Suiker | 4,4 g |
| Vezels | 4,6 g |
| Eiwitten | 6 g |
| Zout | 0,7 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Kelly Ges.m.b.H., Hermann-Gebauer-Straße 1, 1220, Wien, Oostenrijk, www.kellys.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Kelly's Riffels Hot Mango Style
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.900 producten