Demmers Teehaus Vruchtenthee Vijgen & Basilicum, 100 g
Delicate kruiden, sweet fruit & heerlijk exotisch
€ 9,39
(€ 93,90 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Verfijnde kruidigheid van echte basilicum
- Exotische zoetheid van sappige vijgen
- Met witte thee
Bijpassend
Beschrijving
In deze elegante thee vormt aromatische basilicum een verrassende combinatie met de zachte, exotische zoetheid van mediterrane vijgen. Witte thee, stukjes ananas en drakenfruit zorgen samen voor een verfijnde basis met een bijzonder fruitig karakter.
Na een trektijd van vijf tot acht minuten ontvouwen rode en witte hibiscusbloemen hun prachtige koperkleurige infusie en frisse smaaknuances. Rozenknoppen en korenbloemblaadjes maken het geheel niet alleen smaakvol, maar ook een lust voor het oog. Een verfijnde creatie voor liefhebbers van bijzondere theecombinaties.
| Art. nr.: | DT-00-05351 |
|---|---|
| Inhoud: | 100 g |
| EAN: | 9004163181119 |
| Producentnummer: | 00-05351 |
| Merken: | Demmers Teehaus |
| Thee: | los |
| Weektijd: | 5 Minuten, 6 minuten, 7 Minuten, 8 Minuten |
| Bewaarinstructies: | Droog bewaren |
| Eigenschappen: | Cafeïnehoudend |
Ingrediënten
Ananasstücke (ananas, suiker, zuurteregelaar (Citronensäure)), johannesbrood stukjes, Witte thee, vijgenstukken (vijgen, anti-klontermiddel (Rijstmeel)), braamblad, witte hibiscusbloemen, natuurlijk aroma, vijgen, drakenfruit (drakenfruit, suiker, zuurteregelaar (Citronensäure)), Basilicum, Rozenknoppen, Rozenbloesembladeren, korenbloem bloesems
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 15,99 / 3,82 kj / kcal |
| Vet | 0,1 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,1 g |
| Koolhydraten | 0,8 g |
| waarvan Suiker | 0,4 g |
| Eiwitten | 0,2 g |
| Zout | 0,01 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Oostenrijk, www.tee.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Demmers Teehaus Vruchtenthee Vijgen & Basilicum
Uit ons magazine:
- Een topper op alle feesten: huisgemaakte kroketten uit Cádiz
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- Peuters & baby's: Het draait allemaal om de juiste voedingsstoffen
- Met Tartuflanghe in het truffelbos
- Goulashsoep – het Hongaarse nationale gerecht
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.900 producten