Haribo Aarbeienschuim, 100 g
Fruitig en zoet snackplezier
€ 1,29
(€ 12,90 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Gesuikerde buitenlaag
- Schuimpjes suikerkern
- Met aardbeiensmaak
Beschrijving
De Primavera gummies van HARIBO zijn zacht, fruitig en zoet. De gesuikerde buitenkant met aardbeiensmaak omhult een zachte, zoete schuimsuikerkern. Buitengewoon onweerstaanbaar!
Ingrediënten
suiker, Glukosesirup, gelatine, citroenzuur (E330)[1], aroma, fruit- & plantenconcentraten (wortel, rettich)
- Zuurmiddel
Kan sporen van melk en tarwe bevatten.
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1578 / 377 kj / kcal |
| Vet | <0,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | <0,1 g |
| Koolhydraten | 91 g |
| waarvan Suiker | 77 g |
| Eiwitten | 2,9 g |
| Zout | 0,03 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | HARIBO Austria GmbH & Co. KG, Industriezeile 68, 4020, Linz, Oostenrijk, www.haribo.com/de-at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Haribo Aarbeienschuim
3,5 van 5 sterren
| 5 Sterren | | 1 | (50%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 1 | (50%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
2 beoordelingen
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.500 producten