Genuss am See Barbecuesaus Resche Resi, 250 ml
Fruitig brutale vrijheid
€ 8,99
(€ 35,96 / L, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Gemaakt van de beste bosbessen
- Perfect voor het barbecueseizoen
- Fijne gekruid door komijn en chili
Beschrijving
De basisingrediënten voor deze ongewone barbecuesaus zijn bosbessen uit de plaatselijke bossen van Aussee. Komijn en Spaanse peper zorgen voor een fijne kruidige smaak. In combinatie smaakt de saus "fruitig - brutaal".
Perfect voor spear ribs, pulled pork en of wild.
| Art. nr.: | GS-018 |
|---|---|
| Inhoud: | 250 ml |
| EAN: | 723736438571 |
| Producentnummer: | 018 |
| Merken: | Genuss am See |
| Oorsprong: | Oostenrijk |
| Kan sporen bevatten van: | O - zwaveloxide en sulfieten |
| Bewaarinstructies: | Na opening koelen |
Ingrediënten
65 % bramen, drinkwater, suiker, (wijnazijn, druivensapconcentraat, kaliummetasulfiet), ui, knoflook, Zout, 0,1 % komijn, Chilli, johannesbroodpitmeel
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 347,1 / 82,9 kj / kcal |
| Vet | 0,4 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 16,5 g |
| waarvan Suiker | 16,2 g |
| Eiwitten | 0,5 g |
| Zout | 0,9 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Genuss am See GmbH , Ödensee 144, 8990 , Bad Aussee, Oostenrijk, www.genussamsee.com |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Genuss am See Barbecuesaus Resche Resi
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.500 producten