FLYING GOOSE Sriracha Koriander Chilisaus, 455 ml
Aromatisch en vurig
€ 6,49
(€ 14,26 / L, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Met 61% Spaanse peper
- Verfijnd met korianderblaadjes
- Ideaal voor Aziatische gerechten
Bijpassend
Beschrijving
Sterke hitte in combinatie met verse kruiden: deze Sriracha saus met 61% Spaanse peper en 4% korianderblaadjes brengt een heel bijzondere specerij in je keuken. Als dip, marinade of om Aziatische gerechten, bowls of wraps te verfijnen - de mix van de intense pittigheid van Spaanse peper en aromatische koriander zorgt voor een spannende smaakervaring.
| Art. nr.: | KK-8263 |
|---|---|
| Inhoud: | 455 ml |
| EAN: | 8853662060156 |
| Producentnummer: | 8263 |
| Merken: | FLYING GOOSE |
| Soort voeding: | veganistisch, Glutenvrij |
| Bewaarinstructies: | Binnen 60 dagen na opening consumeren, Buiten bereik van kinderen bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder gluten |
Ingrediënten
61 % Chilli, suiker, Zout, 4 % bladeren van de lange koriander, knoflook, water, zuurteregelaars (E260, E330), smaakversterker (E621), stabilisator (E415), Conserveermiddel (E202)
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 678 / 162 kj / kcal |
| Vet | 2,6 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,3 g |
| Koolhydraten | 31 g |
| waarvan Suiker | 27 g |
| Eiwitten | 2,3 g |
| Zout | 8,9 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | FLYING GOOSE, Industriestraße 40-42, 28876, Oyten, Duitsland, www.flyinggoosebrand.com/de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor FLYING GOOSE Sriracha Koriander Chilisaus
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.500 producten