Haas Citroenglazuur, 250 g
Frisse citrusglazuur voor muffins & cake
€ 2,99
(€ 11,96 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Supersnel te maken, zonder koken
- Zonnige citrussmaak én mooie glans
- Ideaal om te decoreren en oneffenheden te verbergen
Beschrijving
Met deze handige glazuurmix geef je al je bakcreaties in een handomdraai een frisse citrussmaak en een prachtige, glanzende afwerking. Je hebt alleen wat water nodig – geen opwarmen, gewoon mengen en klaar. Het glazuur vloeit soepel over cake, taart of muffins, droogt snel op en zorgt voor een perfect strak resultaat. Kleine imperfecties op het baksel worden moeiteloos gecamoufleerd.
| Art. nr.: | EDH-10017245 |
|---|---|
| Inhoud: | 250 g |
| EAN: | 9055500172468 |
| Producentnummer: | 10017245 |
| Merken: | Haas |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
suiker, gemodificeerd zetmeel, zuurteregelaar (Citronensäure), aroma
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1666 / 398 kj / kcal |
| Vet | <0,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | <0,1 g |
| Koolhydraten | 99 g |
| waarvan Suiker | 93 g |
| Eiwitten | <0,5 g |
| Zout | 0,03 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Oostenrijk, www.weltvonhaas.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Haas Citroenglazuur
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.850 producten