Haas Caramelglazuur, 250 g
Matte taartglazuur voor cakes & gebak
€ 2,99
(€ 11,96 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Sneldrogend
- Goed snijdbaar
- Matte uitstraling met een subtiele zoete smaak
Beschrijving
Deze glazuur op suikerbasis geeft gebak en taarten een fijne karamelsmaak. De vloeibare massa laat zich gemakkelijk over het oppervlak verdelen en droogt snel bij normale kamertemperatuur. Na het uitharden is het glazuur stevig snijdbaar zonder te splinteren. De matte, bruinachtige uitstraling zorgt bovendien voor een aantrekkelijke, traditionele look op de koffietafel.
| Art. nr.: | EDH-10017240 |
|---|---|
| Inhoud: | 250 g |
| EAN: | 9055500172413 |
| Producentnummer: | 10017240 |
| Merken: | Haas |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en donker bewaren |
Ingrediënten
suiker, gemodificeerd zetmeel, instant karamel (karamel, Maltodextrin), aroma
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1671 / 399 kj / kcal |
| Vet | <0,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | <0,1 g |
| Koolhydraten | 100 g |
| waarvan Suiker | 93 g |
| Eiwitten | <0,5 g |
| Zout | 0,03 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Oostenrijk, www.weltvonhaas.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Haas Caramelglazuur
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.850 producten