BioArt Bio Chocolade Für den besten Papa, 70 g

Intense Cacao in Zijn Puurste Vorm

€ 7,99

(€ 114,14 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 70 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 02. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Gekoelde verzending: Voor gekoelde producten gelden extra verzendkosten van € 4,90 per bestelling.
Verdere informatie

Kenmerken & Voordelen

  • Intense cacaosmaak
  • Perfecte balans tussen bitter en zacht
  • Puur en ongefilterd

Vaak samen gekocht met BioArt Bio Chocolade Von Herzen, 70 g

BioArt Bio Chocolade Für den besten Papa, 70 g € 7,99 (€ 114,14 / kg)
BioArt Bio Chocolade Von Herzen, 70 g € 7,99 (€ 114,14 / kg)
Totaalprijs: € 15,98
Beschrijving

Deze chocolade staat garant voor een krachtige, pure cacaosensatie en een mooi uitgebalanceerde bitterheid. De zorgvuldig gekozen pure chocolade onderscheidt zich door zijn intense karakter en pure smaaksensatie. Ideaal voor alle vaders die genieten van eerlijke, hoogwaardige chocolademomenten.

Art. nr.: BIOG-325726
Inhoud: 70 g
EAN: 9006241310671
Producentnummer: 325726
Merken: BioArt
Certificeringen: EU biologisch keurmerk
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Ingrediënten

Zartbitterschokolade[1] (Cacaomassa[1], rohrzucker[1], cacaoboter[1], emulgator (Lecithine[1]))

  1. uit biologische landbouw
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2428 / 580 kj / kcal
Vet 44 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 28 g
Koolhydraten 34 g
  waarvan Suiker 28 g
Vezels 11 g
Eiwitten 6,8 g
Zout 0,02 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Oostenrijk, office@bioart.at, www.bioart.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor BioArt Bio Chocolade Für den besten Papa