Rustichella d'Abruzzo Trofie, 250 g
Veelzijdige pastasoort
€ 5,99
(€ 23,96 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Met de hand gedraaid
- Gemaakt van griesmeel van harde tarwe
- Ligurische specialiteit
Beschrijving
De kleine, met de hand gedraaide trofie is een echte Ligurische specialiteit. In Italië worden ze gegeten met pesto Genovese, aardappelen en sperziebonen. Als alternatief kunnen ze ook dienen als saladenoedel of als begeleider van vlees. Alle soorten pesto's passen er perfect bij.
Aanbevolen kooktijd: 12-14 minuten
| Art. nr.: | AV-4567 |
|---|---|
| Inhoud: | 250 g |
| EAN: | 8009452224370 |
| Producentnummer: | 4567 |
| Merken: | Rustichella d'Abruzzo |
| Oorsprong: | Italië |
Ingrediënten
griesmeel van harde tarwe, drinkwater
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1474 / 352 kj / kcal |
| Vet | 1,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,3 g |
| Koolhydraten | 71 g |
| waarvan Suiker | 4 g |
| Vezels | 3 g |
| Eiwitten | 13,5 g |
| Zout | 0,01 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Rustichella d'Abruzzo S.P.A, Contrada Casale 4, 65010 , Moscufo PE, Italië, www.rustichella.it |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Rustichella d'Abruzzo Trofie
2 recensies in andere talen
| 5 Sterren | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
2 beoordelingen
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 2 recensies in een andere talen.
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
- Chutney - Een smaakvolle smaakmaker voor een verscheidenheid aan gerechten
- Polenta met Carbonada - Een specialiteit uit de Italiaanse Valle d'Aosta
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- Receptidee: blauwbrood op Italiaanse wijze
- Kaneelbroodjes-dag!
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.850 producten