Rummo Le Leggendarie – Mezzi Paccheri Rigati N°152, 500 g
Groot formaat voor grote genietmomenten
€ 4,99
(€ 9,98 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Extra wijde buisvorm (25 mm)
- Perfect voor stukjes saus & ragout
- Uitstekende hechting door ribbels
Bijpassend
Beschrijving
Met de Mezzi Paccheri Rigati van Rummo haal je een indrukwekkend pastaformaat in je keuken dat door zijn grootte en textuur meteen opvalt! De korte, wijde buizen met een diameter van ongeveer 25 mm zijn als gemaakt voor sauzen die graag wat „meer” mogen zijn.
Dankzij de fijne ribbels en het traditioneel ruwe oppervlak hechten stukjes saus met stevige paddenstoelen, hartig ragout of fijne zeevruchten zoals mosselen uitstekend aan de pasta. Bovendien behoudt de pasta dankzij een speciaal productieproces zijn perfecte bite!
| Art. nr.: | AV-412709 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 g |
| EAN: | 8008343201520 |
| Producentnummer: | 412709 |
| Merken: | Rummo |
| Oorsprong: | Italië |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder genetische manipulatie |
Ingrediënten
100 % durum tarwemeel
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1491 / 356 kj / kcal |
| Vet | 1,6 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,3 g |
| Koolhydraten | 69,5 g |
| waarvan Suiker | 3,1 g |
| Eiwitten | 14,5 g |
| Zout | 0,01 g |
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Rummo Le Leggendarie – Mezzi Paccheri Rigati N°152
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.500 producten