Naturprodukte Fuchs Pompoenpitolie BGA in Blik, 1 L
Heerlijk in saladedressings
€ 22,79 € 23,99 -5%
(€ 22,79 / L, Incl. 21% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Intense smaak
- 100% van pompoenpitten
- Perfect als garnering en afwerkingsolie
Beschrijving
Deze pompoenpitolie met BGA uit Riegersburg is een echte culinaire klassieker uit Stiermarken. Sterk en intens van smaak met een mild nootachtig aroma, en daardoor perfect in dressings voor groene en kleurrijke salades.
| Art. nr.: | NFU-OELD1 |
|---|---|
| Inhoud: | 1 L |
| EAN: | 9120119730320 |
| Producentnummer: | OLD1 |
| Merken: | Naturprodukte Fuchs |
| Certificeringen: | g.g.A. |
| Oorsprong: | Oostenrijk |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Herkomst van de grondstof: | Oostenrijk |
Ingrediënten
100 % pompoenzaadolie uit Stiermarken BGA
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 3467 / 828 kj / kcal |
| Vet | 92 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 17 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan Suiker | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Naturprodukte Fuchs, Lödersdorf 4, 8334, Riegersburg, Oostenrijk |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Naturprodukte Fuchs Pompoenpitolie BGA in Blik
Uit ons magazine:
- Een topper op alle feesten: huisgemaakte kroketten uit Cádiz
- Chutney - Een smaakvolle smaakmaker voor een verscheidenheid aan gerechten
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- DIY sushi: handige tips voor beginners en gevorderden
- De fijne kunst van het op smaak brengen: professionals houden van simpel
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten