Muraglia Olijfolie Peranzana, 250 ml
In mooi versierd blik
€ 18,99
(€ 75,96 / L, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Delicaat fruitig
- Geproduceerd in Apulië
- Gemaakt van 100% Peranzana olijven
Beschrijving
Beschermd tegen licht wordt deze fijn fruitige extra olijfolie van eerste persing door de familie Muraglia in Apulië geperst uit 100% Peranzana olijven. Zoals gewoonlijk, kleurrijk en bijna te mooi om cadeau te geven.
Ingrediënten
100 % olijfolie extra vierge
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 3768 / 900 kj / kcal |
| Vet | 90 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 9 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan Suiker | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Toebehoren:
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Muraglia Savino & Co. s.a.s., Via San Candido, 83, 76123, Andria (BT), Italië, www.frantoiomuraglia.it/en |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Muraglia Olijfolie Peranzana
3 recensies in andere talen
5,0 van 5 sterren
| 5 Sterren | | 5 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
5 beoordelingen
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 3 recensies in een andere talen.
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.900 producten