Lindt Les Grandes Reep Reep Caramel Hazelnoot, 150 g
Zoet & zout met karamel & hazelnoot
€ 6,59
(€ 43,93 / kg, Incl. 9% BTW
-
Lindt
Les Grandes Reep Crunchy Nougat Hazelhazelnoot
Een knapperige droom met hazelnoot & nougat
€ 6,59(€ 43,93 / kg) -
Lindt
Les Grandes Chocoladereep Crispy Cookie Hazelnoot
Knabbelen met cookie & hazelnoot
€ 6,59(€ 43,93 / kg) -
Lindt
Les Grandes Reep Salted Caramel Hazelnoot
Zoet & zout met karamel & hazelnoot
€ 6,59(€ 43,93 / kg)
Kenmerken & Voordelen
- Geroosterde hele hazelnoten
- Knapperige karamelstukjes
- Fijne melkchocolade
Beschrijving
Deze creatie van de Lindt Maîtres Chocolatiers combineert knapperig geroosterde hazelnoten en gezouten karamelstukjes in melkchocolade. Een bijzondere ervaring voor iedereen die van grote stukken houdt. De reep is perfect om te delen of zelf van te genieten.
| Art. nr.: | LS-111478 |
|---|---|
| Inhoud: | 150 g |
| EAN: | 7610400111478 |
| Producentnummer: | 111478 |
| Merken: | Lindt |
| Kan sporen bevatten van: | A - gluten, F - sojabonen, G - melk, H - noten |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
suiker, Haselnüsse, cacaoboter, melkpoeder, Cacaomassa, lactose, magere melkpoeder, emulgator (Sojalecithine), Maltodextrin, boter, Weipoeder, gerstemoutextract, geklaarde boter, Meersalz, gemodificeerd zetmeel, Karamelsiroop, aroma’s, Verdikkingsmiddel (Natriumalginat), Zout, 30 % minimaal cacaogehalte in melkchocolade
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2366 / 565 kj / kcal |
| Vet | 37 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 16 g |
| Koolhydraten | 49 g |
| waarvan Suiker | 47 g |
| Eiwitten | 8,1 g |
| Zout | 0,39 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Lindt & Sprüngli (Austria) GmbH, Hietzinger Hauptstraße 1A, 1130 , Wien, Oostenrijk, www.lindt.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Lindt Les Grandes Reep Salted Caramel Hazelnoot
Uit ons magazine:
- Goulashsoep – het Hongaarse nationale gerecht
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- Chutney - Een smaakvolle smaakmaker voor een verscheidenheid aan gerechten
- Gooi kolen op het vuur, we gaan barbecuen - tips van Bake Affair
- Kijk naar vallende sterren en geniet van bruschetta
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.900 producten