Galup Pure Chocolade-Ei met Hazelnootgranulaat, 270 g
Elegant chocolade-ei om van te genieten voor jong en oud
€ 29,49
(€ 109,22 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Pure chocolade
- Met knapperige hazelnoten
- Zachte genot
Beschrijving
Dit klassieke paaschocolade-ei van pure chocolade kenmerkt zich door zijn krachtige smaak en de knapperig geroosterde hazelnoten. De combinatie van pure chocolade en stukje noot zorgt voor een diepe aroma en een interessante textuur bij elke hap.
| Art. nr.: | IMP-OVO39 |
|---|---|
| Inhoud: | 270 g |
| EAN: | 8001130852332 |
| Producentnummer: | OVO39 |
| Merken: | Galup |
| Kan sporen bevatten van: | A - gluten, C - ei, G - melk, H - noten |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
90 % Zartbitterschokolade (suiker, Cacaomassa, cacaoboter, emulgator (sojalecithinen (E322))), vanille smaak, 52 % cacao minstens:
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2278 / 544 kj / kcal |
| Vet | 36 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 19 g |
| Koolhydraten | 45,5 g |
| waarvan Suiker | 43,5 g |
| Eiwitten | 6,1 g |
| Zout | 0,11 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Galup Srl a Socio Unico Uffici Galup, Via Fenestrelle, 32, 10064 , Pinerolo (TO), Italië, www.galup.it |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Galup Pure Chocolade-Ei met Hazelnootgranulaat
Uit ons magazine:
- Polenta met Carbonada - Een specialiteit uit de Italiaanse Valle d'Aosta
- Een topper op alle feesten: huisgemaakte kroketten uit Cádiz
- Recept: Streetfood uit Israël
- Zomerse frisheid met Iced Coffee en Cold Brew
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten