Galup Canestrelli, 200 g
Glutenvrije koekjes
€ 16,69
(€ 83,45 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Zacht & boterig
- Lichte vanilletoon
- Ideaal bij thee & koffie
Beschrijving
De klassieke Canestrelli van Galup zijn zachte, boterig verfijnde en glutenvrije koekjes met een typische kruimelige textuur en een licht vanillearoma. Ze zijn een traditionele begeleider bij koffie of thee – puur Italiaanse bakkunst om van te genieten.
| Art. nr.: | IMP-C30001 |
|---|---|
| Inhoud: | 200 g |
| EAN: | 8053288210069 |
| Producentnummer: | C30001 |
| Merken: | Galup |
| Soort voeding: | Glutenvrij, Lactosevrij |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder gluten, Zonder lactose |
Ingrediënten
boter[1], Mandeln, maïsmeel, poedersuiker (suiker, maïszetmeel), suiker, aardappelzetmeel, Rijstmeel, Gepasteuriseerde hele eieren, 6 % Rijstmeel, 4 % volkoren maïsmeel, gepasteuriseerd eigeel, bakpoeder, Zout
- lactosevrij
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2052 / 490 kj / kcal |
| Vet | 28 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 15 g |
| Koolhydraten | 52 g |
| waarvan Suiker | 21 g |
| Vezels | 2,1 g |
| Eiwitten | 6,5 g |
| Zout | 0,14 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Galup Srl a Socio Unico Uffici Galup, Via Fenestrelle, 32, 10064 , Pinerolo (TO), Italië, www.galup.it |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Galup Canestrelli
Uit ons magazine:
- Zomerse frisheid met Iced Coffee en Cold Brew
- Polenta met Carbonada - Een specialiteit uit de Italiaanse Valle d'Aosta
- Peuters & baby's: Het draait allemaal om de juiste voedingsstoffen
- Een topper op alle feesten: huisgemaakte kroketten uit Cádiz
- De fijne kunst van het op smaak brengen: professionals houden van simpel
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.900 producten